Zonguldak arkadaşlık sitesi

Sesli Gemi 2009 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin her şehrinde hizmet veren bir arkadaşlık sitesidir. Yalnız olan bayan ve erkekleri aynı çatı altında buluşturan site her geçen gün kendini geliştirerek daha fazla üyeye ulaşmaktadır.

Zonguldak arkadaşlık sitesi olarak hizmetlerine devam eden site sizin gibi yalnız olan yüzlerce bayan ve erkeği sadece bir ekran uzağa taşıyor. Sunduğu imkanlarla en iyi arkadaşlık sitelerinden biri olmayı hedefleyen Sesli Gemi’nin bazı özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Kendinize Özel Bir Nick İle Rahat Hissedin

Son zamanlarda özellikle sosyal medyada insanlar güven sorunu yaşayabiliyorlar. Sesli Gemi bunu düşünerek nick sistemini uygulamış. İsmini paylaşmak istemeyen üyeler nick kullanarak güvenilir ve seviyeli arkadaşlıklar kurabilmektedirler. Rahat ve güvenli sohbet kurmak isteyen tüm üyeler nick sistemi ile ciddi arkadaşlıklar kurabilmektedirler.

Sesli ve Görüntülü Sohbet Avantajı

Sesli Gemi adından da anlaşılacağı üzere sesli olarak hizmet veren bir sitedir. İlk kurulduğu yıllarda sesli olarak sohbet edilmesini amaçlayan site gelişen teknoloji ile birlikte görüntülü sohbet hizmetini de getirerek sitenin tercih edilme katsayısını arttırmıştır. Sürekli kendini geliştiren Sesli Gemi yeni özellikleri ile daha fazla yalnız üyeyi ailesi içine katmış ve büyüyerek bugünlere kadar gelmiştir. Ayrıca seviyeli, güvenli ve ciddi arkadaşlıkların kurulmasında aracı olan Sesli Gemi tüm bu hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Ücretsiz Olarak Online Chat Yapın!

Site sunduğu tüm hizmetler karşılığında sizden hiçbir ücret talep etmemektedir. Sadece siteye üye olarak Sesli Gemi’nin avantajlı dünyasından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Sesli Gemi online olarak chat ve radyo imkanını da sunarak uzak mesafelerde olanları bile yan yana getirmeyi başarmıştır. Online chat aracılığıyla karşı karşıya sohbet ediyormuş hissi uyanmakta ve kurulan arkadaşlıklar daha samimi bir ortamda gerçekleşmektedir.

Zonguldak’ta yaşayan ve sizin gibi yalnız olan, sizi bekleyen yüzlerce bayan ve erkek yalnız üyenin çağrılarına cevap verin ve hemen Sesli Gemi arkadaşlık sitesini ziyaret ederek yeni arkadaşlar edinin

Adıyaman arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.


1 thought on “Zonguldak arkadaşlık sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir