Yanlışlıkla Google Adsense Reklama Tıkladım

Yanlışlıkla reklama tıkladım

Merhaba arkadaşlar size burada bazı bilgiler vermek istiyorum. Biliyorsun ki milyonlarca web siteleri google adsense hesabı kullanıyorlar ama bazı dikkat edilmesi gereken konular var?  Öncelikle sakin olsun bazen istemeden google adsense reklamlarına tıklıyoruz ve sitemize yani google adsense zarar veriyoruz diye düşüyoruz bu yanlış arkadaşlar.

Yanlışlıkla tıklama yapmak ve bunun sürdürmek yanlış olur?

Evet arkadaşlar size bu konuda şöyle diyebilir ki eğer yanlışlıkla tıklama yaparsanız sorun olmaz ama bunu  tekrarlarsanız sorun olur burada sizleri bilgilendirmek isterim sonuçta istemeden google adsense reklamlarına tıklama yapan web site sahipleri bunun tekrarlamasın. Eğer bunun bilinçli yaparsanız google adsense hesabı sonlanabilir ceza almanıza bile neden olabilir kesinlikle bunun tekrarlamayın arkadaşlar.

Olur da anı de google adsense reklamlarına tıklama yaparsanız hemen geri yapın!

Neden mi çünkü eğer yanlışla reklamlara tıklama durumda hemen geri yaparak siz de bunun farkın da olduğunuz google bilir ve herhangi bir sorun olmaz olamazda yani arkadaşlar bu konun önemli hepimiz için. Eğer bir emek veriyor iseniz bu emeğiniz boşa gitmesinin istemesiniz arkadaşlar.

Burada herkese bol kazançlar dilerim umarım daha dikkatli olursunuz unutmayın biz bir aileyiz ve ailemiz seviyoruz google adsense hesabı bizim bir ailemiz parçası ve google de bizim başımız tatlı belası yani ailemiz reisi google.

1 thought on “Yanlışlıkla Google Adsense Reklama Tıkladım

  1. Bu konun çok ciddi bir konun arkadaşlar sakın yanlışlıkla google adsense reklamlarınız bile tıklama yapmayın sakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir