Tokat arkadaşlık sitesi

Tokat Arkadaşlık Sitesi

Sesli Gemi ayrıcalığıyla hizmet veren Tokat chat sitesi Tokat’ın en popüler tanışma siteleri sitesidir. 2009 yılında gerçek dostluklar kazanılması amacıyla oluşturulan bu sitede kendinizi nasıl biri iseniz öyle tanıtacaksınız. Çünkü binlerce kullanıcı burada kazandığı sanal arkadaşlıkları gerçek hayatta da yaşayarak harika zamanlar yaşamaktadırlar.  Tamamen cinsellik ve saldırganlık uzak bir yapıya sahip site kullanıcı sayısı günden güne artış göstermektedir. Site de kullanıma açık alan tüm üyeler için ücretsiz olarak kullanıma açıktır. Gold üyelik gibi tamamen para tuzağı olabilecek bir yaklaşımdan uzak oluşturulan sitenin güvenirliği için yorumlar bölümüne bakmanız yeterli olacaktır.

Kameranız yoksa hemen alın

Tokat arkadaşlık sitesi kullanıcılarına normal mesajlaşmanın yanında sesli ve görüntülü görüşme imkanı sunan bir altyapı ile oluşturulmuştur. Tamamen ücretsiz olan bu özelliğe siteye üye olarak elde etmiş olacaksınız. Birçok tanışma sitesinde normal mesajlaşmanın bile ücretli olarak sunulduğu hizmetin ücretsiz olmasında dolayı kamerası olmayanların hemen bir kamera almasını tavsiye ediyoruz. Sanal olarak hayal ettiğiniz kişileri gerçek olarak da görmeniz sizleri eminim heyecanlandıracaktır.

Kendinizi tanıtmanın farklı yolları

Tokat sohbet sitesi sizlere kendinizi tanıtmanın farklı yollarını sunmaktadır. Normal üyelik içerisinde oluşturduğunuz profilinizin dışında blog hesabı da açabilir ve kendinizi çok farklı özelliklerinizi tanıtabilirsiniz. Uğraşı alanlarınız, spor ve sanat çalışmalarınız, hobileriniz, resimleriniz ve daha diğer birçok özelliği kullanarak hayran kitlenizi artırabilirsiniz.

Sahte hesaplara yer yok!

Sesli Gemi, Tokat arkadaşlık sitesi alanında uzman bir ekip tarafından organize edilmiş ve 7/24 kontrolleri yapılan bir sitedir. Bayan veya erkek kullanıcıların bilgi ve resim paylaşımları asla 3.kişilerin ellerine geçmez. Ayrıca sahte hesaplarda sürekli kontrol edilir. Uygunsuz profil resmi, içerik ve mesajlaşma yapanlar kısa sürede siteden uzaklaştırılır.

Gizlilik İsteyenler

Arkadaşlık sitelerine üye olanlar açık kimlik bilgilerini isterlerse bir süre saklayıp bir rumuz ya da nickname kullanarak yazışmalarına ve sohbetlerine devam edebilirler. Özellikle bayan üyelerin bu hassasiyetleri çok iyi bilindiğinden bu uygulamaya izin verilmektedir. Bayanlar karşısındaki kişiyi daha yakından tanıdıktan sonra istedikleri an kimlik bilgilerini karşısındaki kişi ile paylaşabilir. Gizlilik isteyen üyeler için harika bir özelliği sahip sitedir.

Kars arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

1 thought on “Tokat arkadaşlık sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir