Temiz Yürekli Erkek Arkadaş Arıyorum

Temiz Yürekli Erkek Arkadaş Arıyorum

İnternet de artık temiz yürekli erkek arkadaş arıyorum diyen kadınların sayısında azalmalar söz konusun?

Neden derseniz artık kadınlar erkek arkadaş seçerken temiz yürekli erkek arkadaş arıyor ve bulmak için de

arkadaşlık siteleri arasıyla erkek arkadaş arıyor. İnsanlar tabi ki temiz yürekli erkek arkadaş tercih eder? 

Burada bazen düşüyoruz ki acaba temiz yürekli adam gibi erkek arkadaş bize ne kazandırır? Peki bu sanal ortamlar da temiz yürekli erkek arkadaş ararken nelere dikkat etmeliyiz?

Temiz yürekli erkek arkadaş nasıl olur!

Niyetin de ciddi olan erkekleri tercih ederler birincisi ve bu erkek arkadaş ile tanışmak ve arkadaş olmak isterler sonuç olarak. Peki karakterli erkek arkadaş arıyorum diye ilan veren bayanları bakış acısı nasıl olmalıdır? Burada karakterli erkek arkadaş derken yani sözünün eri ve adam gibi erkek arkadaş olması ve adam gibi güzel bir arkadaşlık kurmasın olması lazımdır. Biliyor musunuz artık bayanlar da erkekler de düzgün insanlarla arkadaşlık kurmak ve arkadaş olmak istiyorlar ama bazen de yanlış insanlarla arkadaşlık kuruyorlar! 

Peki Karakterli erkek arkadaş nasıl olur?

Artık bu sanal alem deki bayanlarımız ciddi arkadaş edinmek ve yüreği güzel olan erkeklerle arkadaşlık kurmak istiyorlar ve bunu için de elinde gelenin hepsinin yapıyorlar. Bakın arkadaşlar ister inanın ister inanmayın artık bu arkadaşlık siteleri de arkadaşlıklar çıkarcı ve yalan üzerine kurulmuştur ne yazık ki? Peki bizim burada nasıl bir yol izleme gibi analizlerimiz olmalıdır? 

Erkek Arkadaş edinmeden önce okuyun! 

Erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlar öncelikle bu yazılarımız dikkatle okumalıdır. Öncelikle erkek arkadaş aramakta olduğunuz sitenin kaliteli arkadaşlık sitesi olduğunda emin olunuz? Ve erkek arkadaş arayan bayanlar öncelikle erkek arkadaş ilanların sayfasındaki erkekleri arkadaşlık ilanların iyi takip etmelidir. Verilen arkadaşlık ilanları da bahsi geçen erkekleri arkadaşlık ilanları da karakterli erkekleri mesajlarını dikkat ederek okumalı ve düzgün karar vermelidir. Aksine arayışları farklı noktada olan erkekleri kesinlikle mesajlarının dikkate almayın biz de bu uyarı sizler olsun. 

Sonuçta erkek arkadaş arıyoruz!

Yanlış erkek arkadaşı demek yanlış hayat kurmak demektir saygı değer bayanlarımız sizler seçicisiniz doğru erkek arkadaş edinebilirsiniz. Adama gibi adamlarla tanışmak arkadaş olmak ister mısın?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir