Takiple Kazan Sosyal Medya Uzmanı

Sanal alemde son zamanlarda ünlü sosyal medyalarda bazı insanları sitelerinin veya diğer hesaplarını hile yoluyla veya insanları para karşılığın sitelerinin haksız yere kastığın görüyoruz. Bazı konularda insanları maalesef sömürmeye başlayan sosyal hesaplar adına acılar siteler de bahsetmek istiyorum. Aslında gerçek Seo kavramı insanları yanlış sitelere götürmekte veya o siteleri biz sunu bunu yapıyoruz diyerek insanları kandırma amaçlı siteler var kesinlikle bu tarz siteler inanmayın. Ama ben çok yakında bir site bir web sitesi gördüm sitenin sahibi adamlar işinin o kadar temiz yapıyorlar ki hayran olmak elde değil arkadaşlar. Tüm sosyal hesaplarınız insanlarla buluşturan sanal alem de devir açan şuan ki kullanıcısı sayısı baya artışta olan takiple kazan sistemi olarak insanları bilinç altına yer etmiş buluyorlar. Buraya gerçekten de kaliteli insanları sosyal alanlardaki yaptıkların videolar veya değişik sosyal hizmetlerinin hep beraber görmekteyiz simdi size da yapılan hizmetlerde sizlerle paylaşacağım adamlar bu sosyal medya piri olmuşlar ve taktir etik biz arkadaşlık sitesi olarak.

Takiple Kazan Sosyal Medya Uzmanı Hizmetleri

 1. Link kısalt ( Kısa link ile para kazan)
 2. Blogger Yorum ( Blogger sayfanıza yorum yap Google üst sıraya taşısın )
 3. Facebook Sayfası Beğenin (Facebook Sayfası Beğenin )
 4. Facebook Yorum ( Facebook Yorum )
 5. Facebook Etkinliği ( Facebook Etkinliği )
 6. Facebook Sayfa Yazısı ( Facebook Sayfa Yazısı )
 7. Facebook Paylaş ( Facebook Paylaş )
 8. Facebook Sayfa Video Beğenin ( Facebook Sayfa video Beğenin )
 9. Google+ ( Google Plus İle İşlem Yapmak Çok Kolay )
 10. İddaa Oyna ( Takımıza Güveniyorsan Karlı Çıkabilirsiniz )
 11. Instagram Yorum  ( Fotolarınıza Yorum Yapılsın Popülerliğin Artısın )
 12. Instagram Beğen ( Fotolarının Ekle Beğeni Sayısı Artsın )
 13. Instagram  Takip Et (Hesabının Ekle Takipçi Sayısı Artısın )
 14. Mikro Görevler ( Görev Yap Kanıtının Eklemeyi Unutma )
 15. Linkedin Takip Et ( Hesabının Ekle Takipçi Sayının Artır  )
 16. MySpace Takip Et ( Hesabını Ekle Takipçi Sayının Artır )
 17. Pinterest Takip Et ( Hesabını Ekle Takipçi Sayının Artır )
 18. Reklamlara Tıkla ( Reklam linklerine Tıkla Kazan )
 19. Twitter Retweet  ( Tweetini Retweetler Yayınsın Görürsün )
 20. WebSite Ziyaret Et ( Siteleri Gez Organik Hit Yarat )
 21. Twitter Takip ( Twitter Takip Popüler Olmanın Yolu )
 22. Yazı- Tura ( Şansınıza Güveniyorsanız Karlı Çıkabilirsiniz )
 23. Youtube Yorum ( Güldürüyor Video Altı Yorumlar Haydi Yaratıcılığının Kullan )
 24. Youtube Beğen ( Videolarınız Beğenilsin Aramalarda Üst Sıraya Çıksın )
 25. Youtube İzle ( Videoların Daha Çok İzlensin Sen daha Çok Kazan )
 26. Youtube Abone Ol ( Sayfanı Ekle Aboneler Gelsin Kanalın Şenlensin )
 27. Youtube Beğenme ( Hoşuna Gitmeyen Bir Videomu Var Tepkini Göster Beğenme )
 28. Sayısal Loto Oyna ( Bana Çıkmaz deme Şansını Dene )

Yukarıdaki yazmış olduğum insanları sosyal alanlarda lider yapacak gerçekte de taktir edilen sistem olmuş aslıda ne de olsa bunu yapan Türk saygı duymak bize düşer.  Gerçekten insanlar bu tarz siteleri severler sonuçta insanlara faydalı bir şeyler veriyorlar ama paramız gidiyor ama karşılığın da hizmet alıyorlar. Simdi sizlere bu sistem nasıl işliyor onun kısaca anlatacağım.

Takiple Kazan Nasıl Çalışıyor?

Bu takiple kazan sitesi jeton ile çalışmaktadır arkadaşlar yani paralı bir sistem olarak insanlara sosyal hizmet vermektedir. Peki nasıl işliyor bu taliple kazan burada insanlar önce üye oluyorlar üye olmak ücretsiz burada. Sonra üye olduktan sonra sizi paneliniz de sitenin verdiğin değerinde jetonlarınız var ama sitenin verdiğin jetonlarla herhangi bir işlem yapamıyorsun? Yani burada yine size işi düşüyor buradaki sistem de yer alan sosyal hizmetleri yavaş yavaş keşfetmeye başlıyorsun yani örnek vereyim ( Reklama Tıkla ) yeri var ya arkadaşlar yukarıya yazmıştım diyelim ki o sitede bazı reklamlar var sistem sizde o reklamlara tıklamanızı istiyor eğer tıkladığın zaman size jeton gelecektir yani siz bir şeyler yaparsanız size geri dönüşüm var. Olay bu kadar basit aslında ama burada Vip üyelik var yeni parayla üyel oluyoruz bunu bize verdiğin avantajlar çok yani istediğim kadar sosyal alanlarda ring atabiliriz. Ama paramız kadar) Sonuçta bu sistem de para ile çalışıyor arkadaşlar. Yani arkadaşlar adamlar güzel site kurmuş insanları sosyal alanlarda en gözde en popüler yapıyorlar ama parayla tabi.

 Sosyal Medya Uzmanları

Sevgili sosyal medya uzmanları göstermiş olduğun bu güzel hizmetler de dolayı biz arkadaşlık sitesi sizi örnek site olarak taktir ederiz başarınız devamın dileriz. Biz de sosyal alanlarda hizmet verecek arkadaşlara ihtiyacımız vardır bizimle çalışmak ister misiniz burada sosyal medya da anlayan arkadaşlarımız sesleniyoruz bizimle çalışmak ister misiniz?

Burada sesleniyoruz bizimle çalışmak isteyen sosyal medya uzmanları sitemiz reklamlarını yapacak sosyal alanlarda bizim isimiz duyuracak arkadaşlara iş imkanın veriyoruz siz de bizimle çalışmak isterseniz sitemiz yorum bölümüne yorumlarınız teklifleriniz yazarsanız biz de site yönetimi olarak sizlerle iletişime geçeceğiz hepinize bol kazançlar dileriz.

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir