Sitem Google Aramalarında Çıkmıyor

Tüm web sitelerini ilgilendiren bir konu . Peki neden çıkmıyor dersiniz Size bir kaç maddeden bahsetmek istiyorum. Google’da yükselme yapmak çalışkanlık karşılarına en yaygın problemlerden birisi senin düzgün biçimde ineceksin izin olsun maması olarak bilinir.

 

Ama bazen de siteniz Google’da en güzel indexler alır bunlardan bazı sebepleri kısaca şöyle ifade edelim. Bu durum ile karşılaşırsınız. Google sayfanızda ulaşması zorlandığını bilmelisiniz yani. Google bazı Sayfanızı ulaşmakta zorlanıyor arkadaşlar sitemizi düzgün bir biçimde listeler indirin web tarayıcınızı kontrol etmek için Google web yöneticisi araçları giriş yapmalısınız.

 

Google dizim seçeneğine göz atmalısınız burada arama motorunda indeks oluşturduğunuz sayfaları görebilirsiniz. Eğer bu sayfalarda azaltma veya çoğalma görüyorsanız bu durumu trafik seviyesini düşük olmanız oldukça olasıdır diyor indeks problem arkasında nedenlerini bulmak için yapmanız gereken bazı gerekler. Google web Master yönetici araçlarınıza göz attıktan sonra sayfanızın tüm indexini kontrol ediniz buradan.

 

Sayfanızı araştırın düzeltin siteniz tarama problemi bulunuyor veya tarama ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz. Google düzgün bir biçimde sitenizi indeks Yani bizi oluşturduğunuz emin olmak istiyorsa ilk olarak. Google web mağaza yönetici araçları paneline gidin ve tarama hatalarım mesajlarını kontrol edin.

 

Burada yer alan hataları büyüğü kovasıyla 404 hataları mesajlarını kontrol ettikten sonra 404 html durum kodunu uyarısı şekilde olacaktır bu sinyal adresini bulunmadığını anlamına gelir. Peki bu 404 hataları nasıl düzeltirim derseniz kısaca açıklayalım diğer tarım hataları şu şekildedir. Google’da robotik robot sistemi vardır yani Peki robot sistemi nedir dosya kötü biçimde belirlenmiş hisse.

 

Google dizi durumunu etkiler Bu metin dosyası oluşan ve arama motorlarına tarayıcınız sitenin herhangi bir kısmında dilenmesini belirler yani burada robotis sisteminde bazı hataları gösteriyor. Bir görünmez dosya düzgün biçimde yapılandırma zaman sitenize olumsuz şeyler de yapabilir birçok ftp işlemcisi bu dosyayı görmesi veya gizlenmesini sağlar. Hacer yapılanması gerekiyorsa bu şekilde yapılan yapılabilir.

 

Meta etiketleri eğer sayfanızda düzgün biçimde dizilerini kaynak kodu. Meta etiketi eksik olabilir bununla kontrol edebilirsiniz site haritası site haritası tarama hataları alıyorsa bu durum site haritanızın düzgün biçimde çalışmadığını ve güncellemede demektir. Sitenizi Word bilesiniz den devamlı sitenizin güncelleyin ya da ayarlardan günlük sitesinin güncelleme butonunu tıklayınız.

 

Arkadaşlar bu durum Sizin işinize yarayacaktır parametrik link söz konusu olduğu zaman. Google URL si paramedikler ayarlanan düzelmesini sağlar ancak bunları yapacak olan arkadaşlar. Hatta yapılanın sayfasını düzgün biçimde dizilmiş yol açmasına sebep olabilir para metninizi paramı hepinizi düzgün oluşturmanızı istiyorum diyor burada da bağlantılarını da dikkat edebilirsiniz.

 

Eğer Google örümcekleri sunucuya yetişemiyorsa  bu durumda tarayıcı hatası karşılaşırsınız yani sizin sayfanızda ki bazı hatalar dolayı. Google örümcekleri’nin sunucunuza yarış erişemediği den dolayı hata alıyorsunuz kalıcı bağlantılar da eğer bir alan adı aldıysanız veya sitemizin eski bir site yerine taşı diyorsanız bu durumda eski kalma cezalı. Google’ın bir sıkıntısı daha sizin konumunda şu şekilde oluyor siteniz dışarıdan gelen bilgilere sahip mi yani Google tarafından çizilen mi istiyorsanız. Denizin en az 1 kaliteli dışarıdan gelen link sahip olmalıdır yani iyi bir siteden link almak zorundasınız kısa ve öz arkadaşlar.

 

Google acaba Herkes merak etti sorulardan bir tanesi acaba Google’da Sistem ceza mı aldı derseniz şöyle diyelim. Google’da düzgün bir biçimde dizi almanız arkasında bulunan. Her zorluğu neden nedeni Google’un cezalandırılmalıdır yani. Google tarafından sitenizin cezalandırılmalıdır. Google’de ceza almak için birçok farklı nedenler bulunmaktadır Bu nedenler birini gerçekleşmesini bu durumu sitenizin.

 

Google arama motoruna kaldırınız örnek veriyorum arkadaşlar Aşağıdaki maddelerden dikkate alıp buradan durdurmak zamanı Büyük olasılıkla  cezası almalısınız diyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir