Sessiz Gemi Kelimesinin Açılımı Nedir?

Kelimesinin Açılımı Nedir?

Sessiz Gemi bize neyi ifade ediyor arkadaşlar. Sanki insanların şiir veya şairleri sessiz gemi de liman şiiri gibi insanın kulağına hoş geliyor. Eski de sesli chat sitemizde sessiz gemi şiirlerinin okuyan bayan arkadaşlarımız vardı ne de güzel okurlardı onları şuan arar olduk nerde o eski sessiz gemi şiirlerinin okuyan arkadaşlar. Sessiz gemi şiirinin okuyan arkadaşların ses tonun gayet güzel ve insanın huzur veriyor işte bu yüzde insanların en çok tercih etmekte olduğun şiirlerinde birisi sessiz gemi şiiri. Yaklaşık 5 yıl önce günlerde pazar günü güzel bir şiir gecesi düzenlemiştik mikrofona çıkan bayan arkadaş sessiz gemi şiirinin o güzel sesiyle ve harika fon müziğiyle okumaya başlamıştı o an herkes ağlamaya başlamıştı o anı hiç unutmadım. İşte sessiz gemi kelimesinin açılımı bu olsa gerek diye düşünmeye başladım. Aslında kelimelerimiz aynı olabilir ama bizim sitemizde arkadaşlık ama bizim sohbet odamızda gerek şiirlerimiz gerekse de sohbetlerimiz meydana gelir. İnsanlar huzur arar ve bu huzurla beraber şiir tadında sohbetler dostluklar meydana gelir. Bu güzel dostlukları bir arayan getiren de aramızdaki muhabbet ve şiire olan aşkımızdır. Herkes güzel şiir okuyamaz ama bazı insanlar belki de doğuştan sesi ve yüreğin güzeldir. Bunda sessiz gemi de gördük. İnanın o an duygularımız anlatmak baya güç oldu sonuçta bizler de insanın o an ki duyguyu yaşamanızız isterdik.

Sessiz Gemi

Arkadaşlık hizmeti sağlayan sesli gemi sitemizde özel günlerimizde şiir gecelerimiz var. Burada ilan ediyorum kendine güvenen arkadaşlar ben de sessiz gemi gibi şiir okurum diyen bay ve bayanlarımız sohbet odamız olan sessiz gemi odamıza bekleriz. Sizlerle şiirin adın huzur olsun sizlerle muhabbetimiz sessiz gemi tadında olsun. Herkesin bir öyküsü vardır kimi de şiire vurur kendinin kimi işe sessiz gemi misali gönülde gönülle akar huzuru bulduğun yerde durur misal. Sözlerimi kapatmada sizlere sessiz gemi şiirleri gibi sevgiyle ve huzurla kalın kalbi güzel insanların emeğine ve yüreğine sağlık diyoruz biz de sesli gemi ailesi olarak tüm sessiz gemi okurlarına selam ederiz. Saygı ve sevgiyle kalın….

Sitemizde özel günlerde şiir okuma isteyen arkadaşlara duyurumuz siz de sessiz gemi şiirinde güzel alıntılar yaparak arkadaşlık sitemizde sessiz gemi odamızda o güzel şiirleriniz fon müziğiyle sessiz gemi şiirinin  okuyabilirsiniz..


2 thoughts on “Sessiz Gemi Kelimesinin Açılımı Nedir?

  1. slm İstanbul Anadolu yakasından hakan ben tanışmak isteyen İstanbullu bayanların telefonlarını bekliyorum hakan 0551 1106131

  2. slm İstanbullu bayanlar dullar adım hakan yaş 38 arayın tanışalım hakan 0551 1106131

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir