Sesli Chat Kullanıcılarının Buluşma Noktası

Sesli Chat Kullanıcılarının Buluşma Noktası

 

 

Arkadaşlık sitemiz artık sesli chat hizmeti vermek üzere eski kullanıcılarının arıyor. Sesli Gemi 7 yıl önceki kullanıcılarının buluşturmak üzere yeni çalışmalar düzenliyor. Siz de eski sesli chat kullanıcılarında biriyseniz sesli chat sitemize sizleri de bekleriz. Arkadaşlık siteleri ve arkadaşlık sitesi olan sesli chat sitemiz yeni bir sisteme giriş yapıyor eski veya yeni, kullanıcılarınız sesli chat odamıza davet et

sesli chat

sesli chat

mek üzere sesleniyor. Neredesiniz ey sesli chat kullanıcılarımız sizler için sitemizi hazırlık yapıyoruz. Çok yakın zamanda sesli chat da lider olcak olan sesli chat sitemizle sizlere eğlenceli sohbet odalarımızda ücretsiz yetki ile sizleri eğlendirmek istiyoruz. Sesli chat da marka yapmış rumuzlu arkadaşlar artık bizim de sizlere özel sürprizlerimiz var. Sizler için neler mi hazırladık kısacak açıklayalım. Sesli chat çok kısa zaman içinde 100 odalı sesli chat hizmete girecektir. Ücretsiz yetki verilecektir ve sohbet odalarında oda sahipliği verilecektir. Kısacak sesli chat sitemizde neler yapacaksınız aşağıya yazıyorum.

 

  1. Ücretsiz yetki
  2. Ücretsiz oda
  3. Ödülü yarışmalar
  4. Dini sohbet odamızda cuma günleri ölmüşlerimize dua
  5. İzdivaç odamızda tam yetkili izdivaç görevlisi
  6. İlk odamızda paralı yetkili arkadaş alınacaktır.
  7. Yetkilerimiz tam ful olup root ve panel verilecektir. (Tabi önce güven verecek kişi olacak gerekenin yaparız)

 

Kısacak sizler burada çok eğleneceksiniz sesli chat siteleri artık biti diyenlere yenide canlandırmak üzere sesli chat sitemize ilk sayfaya doğru adım adım geliyor bizi takip ederek siz de sesli chat sitemiz farkına varacaksınız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir