Makale Arama Siteleri

Makale Arama Siteleri
Makale Arama Siteleri

Türkiye’de herkesin harcı değildir peki makale arama siteleri ile uyumlu makale yazma arasında ne fark vardır derseniz kısaca açıklayalım bildiklerimiz ve bilmediklerimiz. Öncelikle Google’da uyumlu makale yazmak uygun kelimeleri bulmak analiz etmek ve sitenizi zirvede taşımak sizi ve rakiplerinizi şaşkına çevirebilir peki burada yapmamız gereken bazı konular var Kısaca açıklayalım­

Öyle bir anahtar kelime düşünün ki rakiplerinizi bize getirelim bulun en çok sevdiği şeylerden bir tanesi anahtar kelime önce anahtar kelimeyi düşünmemiz gerekir. Örnek veriyorum sektöründe bir hizmetiniz var peki arkadaşlık sektöründe nasıl bir kelime ile arkadaşlık kelimesinde Lider olacaksınız. Çok basit örnek veriyorum bu şekilde anahtar kelimeler kullanabilirsiniz ve rakiplerinizi bu şekilde geçebilirsiniz. Onların kullanmadığı başlık veya anahtar kelime ile sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

 

Keşif ve anahtar kelime inşası kurun yani öyle bir şey yapın ki karşındaki insan sizin sitenize her yerden her kelime üzerinden giriş yapmasını sağlayın. Sanat gözlüğü ile bakabilirsiniz örnek edebiyat resim sinema şiir müzik bu tarz yaklaşın keşfetmeyi bilin Google u keşfeden arkadaşlar Google anahtar kelimeyi keşfedin. Eğer siz bu şekilde yaparsanız istediğiniz her daim zirvede olacaktır.

 

Çoklu anahtar kelime deneyin yine örnek veriyorum Türkiye’nin en büyük arkadaşlık sitesi bir başkanınız var peki burada sitenizi çoklu anahtar kelime ile insanlara tanıtabilirsiniz. Yani şu şekilde Türkiye 1. Anahtar kelimeniz büyük 2. Anahtar kelimeniz sitesi 3 anahtar kelimeniz arkadaşlık 4 anahtar kelimeniz Yani kısaca anahtar kelimenin birden fazla kelimeye odaklayın. 1 2 3 4 olabilir hem de insanlar sizi her kelime üzerinden aramasını sağlayabilirsiniz.

 

mobil arkadaşlık
mobil arkadaşlık

Büyük anahtar kelimelerden uzak durun rakiplerinizi dizgin neyin yani burada şunu demek istiyor örnek veriyorum Mobil arkadaşlık isteğiniz var kendinize ait ama arkadaşlık siteleri kelimesine çıkmak istiyorsunuz. Bu büyük büyük anahtar kelimeleri burada buna direk men nüfus ederseniz kaybedersiniz. Burada yapmanız gereken Adana arkadaşlık siteleri örnek veriyorum. İstanbul arkadaşlık siteleri örnek veriyorum burada amaç arkadaşlık senelere feshetmek. Ama direk men arkadaşlık sitenize yazı yaz Mamak’tır

 

Kameralı Sohbet

Sitenizin anahtar kelimesini geleneklerine uygun yapın yani şu şekilde diğerini bir arkadaşlık sektörü ile kameralı sohbet hizmeti web siteniz var. Sağlık sitelerine yazı yazabilirsiniz ama sağlık sitelerine nüfus edemezsiniz. Yani bu ne demektir gelenekleri vardır sitenin geçmişi vardır. İştesin istemez kameralı sohbet arkadaşlık sitesi ise sizin yapmanız gereken arkadaşlık söktürür kameralı sohbet sektörüne yoğunluk vermelidir. Geleneklerimizi asla unutmayın sitenin geçmişinizi unutmayın.

 

Makalenizi uyumlu yaparken kalın italik ve seo uygun makaleler yazın. Çünkü yazınızı kapattığımız zaman Google şunu algılıyor bak bu adam ya da bu siteye Bu arkadaşlık kelimesi nüfus etmek istiyor ve site ısrarla ve güzel şekilde ben de varım bu rekabette. Bizim de sözümüz var ve kendi dikkatini Google’a bir şekilde gösteriyor yani burada ne demek istiyor örnek veriyorum mobil arkadaş kelimesini kalın italik ve imla kurallarına göre uyguluyor. kabartma yapıyor büyütüyor H1 etiketi H2 etiketi H3 etiketi H4 etiketi 5 etiketi kullanıyor veya yazıyı renk değiştiriyor. Çizgi koy duruyor yazıyor bu şekilde yazının Google tarafından dikkat çekmesini sağlıyor.

 

internetten para kazanma
internetten para kazanma

Google’da en önemli şeylerden bir tanesi başlık hala Google da başlık denilen bir olay var yani şu şekilde. Kısaca açıklayayım örnek veriyorum Seo çalışması şokta veya veya dikkat yazar arıyoruz örnek veriyorum bol para internete yazı yazmak tarzında yani başlıklarının çok çok önemli. Google hala başta önem veriyor ve değişmez bir kuraldır Başlık ile rakiplerinizden farklı kullanırsanız sizin siteniz zirvede kalır.

 

İnternette Sema Atik Kerime anahtarı diye bir şey var peki nedir bu diyelim ki sizden izin içerisinde büyük bir makale yazınız. 10 tane 15 tane 20 tane anahtar kelime kullanacaksınız buna hiç gerek yok anahtar kelime nizi yazının içerisinde gösterin yani burada açıklama bölümünde içerik bölümünde hedefinizi orada. Belli edin anahtar kelime ile sitenizi çok fazla meşgul etmeyin.

 

Seo nasıl yapılır

Hem web sitenin bir hedefi vardır Hedef başlık içerik ve etiket neden oluşur. Meta açıklamanız Öyle bir hale getirin ki Benim sitem Seo sitesi Seo hizmeti veriyor ya da Seo nedir Seo nasıl yapılır bir yazınız var. Veya buraya hedefle Deniz kendinize yapmanız gereken açıklamada insanlar söyle nasıl yapar Seo optimizasyon nedir. Ya da içerde konuyu toparlayın yuvarlayın Google’ın karşısına bu şekilde çıktım. Çünkü Mete açıklamanız Google tarafından çok önemli. Sayfanız çıktığın zaman sayfanızın altında sizin yapmış olduğunuz açıklamalar olacak.

 

Web sitenize yazıyı bir kere yazın bir kere düşünün bir kere yayınlayın yazıyı devamlı içeriden değiştirmeniz Size hiçbir fayda sağlamayacaktır. O yüzden yazınızı yazarken iyi düşünün ve yazınızı paylaşın tekrar yazının içerisine girip yazının sağını solunu ortasına orasını burasını değiştirmeyin ya da silmeyin.

 

Büyük plan kurun büyük oynayın Yani şunu demek istiyoruz bir kelimeye ulaşacaksınız bir şey yoluna açacaksınız önce plan projenizin kurul Ben bu kelime de Lider olacağım ya da ilk sayfada kalacağım. Benim yerim 2 sayfa dedi sıra Google’da bir numara olacağım plan kurum nasıl diğer liselerden. Üstün olacağınızı planınızı projenizi kurun ona göre hareket edelim plansız hareket etmeyin başarının en büyük oda planıdır bir şey planlayın şu kelime de şu an. Şu zamanda bir numara olacağım diyebilirsiniz

 

Sitenizin insanlar tarafından tanınması çok önemli yani giriş her şey demektir sayfanın girişi. Yani bir başlık yazınız dediniz ki Seo Barıştınız mı peki sene nasıl Seo Bu ne demek Ne işe yarar kim kullanır zararlı mıdır faydalı mıdır burada girişi çok güzel tuttum Seo nedir. İnternette nasıl para kazanılır bayan sitesi arkadaşlık sitesi Tabii bunlar örnek burada giriş yapıyorsunuz. Siteniz neye ilgili olduğunu gösterir yani er şeyi girişlerine ibarettir insanların dikkatini ve İnsanların düşüncesini sitenin gelişiyle dikkat çekebilirsiniz.

 

En önemli şeylerden bir tanesi de standart günlük ve devamlı az ama öz yazı yazın yazın insanlara faydalı olan şeyleri yazabilirsiniz bunlar size seyahat ipuçları arkadaştır bunlara hiçbir yerde bulamazsınız devamlı yazılar yazarak sitenizi güncel tutun. Siz sitenizin güncel tuttuğunuz durumda. Google devamlı sitenizi ziyaret ederek sayfalarınızı indirecektir ve üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır devamlı az Öz.

makale yazıları
makale yazıları

Son olarak sitenizi herhangi bir kelimede Hedef belirleyin yazı yazmak istiyorsunuz istiyorsunuz. Web sitenizi arkadaşlık sektöründe ilerletmek istiyorsunuz ya da kadınlara hitap hitaben site kurmak istiyorsunuz. Ya da Seo iş ile uğraşıyorsunuz haber siteniz var ya da video siteniz var ne olursa olsun. Hedef koyun arkadaşlar yazma hedefi koyayım basit olsun. Çok basit insanların rahatlıkla okuyabileceği insanlara hitap eden insanların anlayacağı dilden yazılar yazınız

 

Benim söyleyeceklerim bu kadar hepimiz bu sektörde web sitelerimizi her daim en üstte tutmak istiyoruz başarıdan başarıya gönülden gönüle gitmek istiyoruz herkes sitesinin bir numara olmasını istersin. Ama tabii ki bu işi yapacak insan veya site sahibi bu işlerden profesyonel ya da amatör olsun önce kendine bir hedef bir uğraş bir mücadele edilirse emeğinin karşılığını mutlaka alır.

 

Biz de arkadaşlık sektörü olarak arkadaşlık sitesi olarak 9 yıllık arkadaşlık deneyimi olarak bu yazıyı hazırladık sizlere sunduk. Sizler de bizim gibi bu şekilde yazı yazarak Google’da sitenizin üst sıraya taşıyabilirsiniz yapmanız gereken tek şey düzgün seviyeli insanlara ve Google hitabeden Bir web site oluşturmanız. Düzenli ve düzgün yazı makale yazmanız insanların dikkatini çekecek insanları bilgilendirecek insanlara cevap verecek bir site oluşturma mıdır bunları yaptığın sürece siteniz Google’da her zaman bir sırada olacaktır.

 

Bugün Seo kelimesinde Lider sitelere baktığınız zaman ne düşünürsünüz acaba Benim sitem Bu kelimede üst sırada olur mu de ne düşünürsünüz sizde ilk sayfada olabilirsiniz. Çünkü o siteyi Kur’an’da bir insan yöneten de bir insan çalışsan da bir insan sizde bir insansınız. Sonuçta bunlar insanlar yapıyor Google’ın dikkatini çekmek Google’da bir numara olmak sizin elinizde sadece yazıyla Tabii ki olmuyor bu işler ama yazının hayatımızdaki önemi çok insanlar yazı yazarak para kazanıyor insanlar.

 

Seo yaparak para kazanıyor insanlar web sitesi kurarak kazanıyor. İnternet üzerinden para kazandığını herkes biliyor sizde internet üzerinden para kazanmak isterseniz bunlara mutlaka deneyin. Biz de emek verdik bu yazıyı yazdık yazı uzun ama gerçekten de faydaları Önemli olan Zaten bunlar Buradan herkese başarılar diliyorum.

 

Biz arkadaşlık sektöründe sohbet sektöründe lider olmak için elimizden geleni yapıyoruz sizlere daha kaliteli hizmet vermek için Buradan herkese başarılar diliyorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir