Kurallar

Arkadaşlık Sitesi Sesli Gemi Sesli Chat Ve Sesli Sohbet Platformu Kuralları

Argo, Hakaret Edici Söz; Sesli sohbet odalarını kullanırken sitemizde bulunan bay veya bayan kullanıcılarımızı, belirttiğimiz üzere küfür,hakaret,kötü söz ve onur kırıcı davranışlar  Sesligemi.com yöneticileri tarafından yasaklanmıştır. Bu şartlara uymayan kullanıcıların arkadaşlık sitesi odalarımızda konuşmaları derhal kesilecektir.

Siyasi Propaganda; Sesli gemi sohbet odalarımızda siyası parti tartışması yapılması yasaktır.Ve T.C devleti aleyhinde sesli,görüntülü ya da yazılı olarak siyası konuşmalar ,eleştiriler yapmak kesinlikle yasaktır ve suçtur. Atatürk’ün kişiliğine, karakterine ve hayatı ile ilgili hakaret edici sözler hakkında konuşmalar arkadaşlık sitesi odalarında yasaktır.

Dil,Din,Irk,Mezhep Ayrımı;Ülkemiz’den ve Avrupa ülkelerinden sitemizi ziyaret eden sesli Chat odalarımıza katılan kullanıcıların, kendi aralarında din,dil,ırk,mezhep ayrımları yapılması Sesligemi.com tarafından yasaklanmıştır. Lütfen bu konuda hassas davranmanızı istiyoruz. Bu türde ayrımlar yapıldığında uyarılmadan siteden bağlantıları yasaklanacaktır.

Reklam/Flood ; Seslisohbet odalarımızın içerisinde farklı web sitelerinin, mikrofonda ya da görüntülü ve yazılı flood olarak ya da farklı program teknikleri ile reklam yapılması süresiz Ban sebebidir.

Rumuz Kullanımı; Seçmiş olduğunuz kendinize has rumuzları,Türk ahlak yapısına uygun olması gerekmektedir. Küfür içeren,onur kırıcı rumuzlar kullanıldığı taktirde Sesligemi.com odalarına giriş yaptığınız anda bloke edilirsiniz ve sesli chat odalarımıza giriş yapamazsınız!

Sesli Görüntülü Görüşmeler; Sohbet odalarımıza bağlantı kuran kullanıcılarımız yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmelerden kendileri sorumludur. Herhangi bir eylemden ötürü Sesligemi.com   sesli sohbetsesli chat – görüntülü sohbet sitesi sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı Bağlantıları ; Sitemize  giren, kullanan kullanıcıların 18 yaşını geçmiş(reşit)olması gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin Sesligemi.com sesli sohbet odalarına girişi tespit edildiğinde sistemden tamamen ilişkisi kesilip sınırsız olarak site dışına atılacaktır.

Ban,Gag,Mute; Kişisel sebeplerden ötürü,kullanıcıya komut kullanılması ve üst yetkili alt yetkiliye komut uygulaması yasaktır.Uygulamayı yapan ve yaptıran kişilerin görevine son verilir.

Kişisel Bilgiler/Hesap Paylaşımı; Kullanıcılar arasında Skype,Email,Facebook,Twitter,Instagram,telefon numarası ve benzeri sosyal medya hesaplarının paylaşımı yasaktır.Farklı yollardan elde edilen isim,soy isim,ip adresi paylaşımları yasaktır.Sesligemi.com , arkadaşlık sitesinde vakit geçiren arkadaşlara duyrulur.Keyifli sohbetler dileriz.