Konya arkadaşlık sitesi

Konya Arkadaşlık Sitesi

Konya’nın ilk ve tek arkadaşlık sitesine üye olmak ve sonrasında kullanacağınız hizmetler tamamen ücretsizdir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra arkadaşlık teklifleri yapıp sizlerde teklif alabilirsiniz. Size gelen mesajları görüntüleyebilir ve anında cevap yazabilirsiniz. Günlük veya haftalık herhangi bir limit bulunmamaktadır. İsterseniz kameralı sohbet seçeneğini kullanarak arkadaşlarınızla canlı yayınlar yapabilir çevrimiçi sohbetin keyfini yaşayabilirsiniz. Sesli Gemi ayrıcalığıyla oluşturulan Konya sohbet sitesi, radyo yayını yapmak isteyen programcı üyeler için online radyo programı uygulaması sunmaktadır.

Konya arkadaşlık sitesi
Konya arkadaşlık sitesi

İlk olmanın farkını yaşayın

Konya ili için özel oluşturulan siteye üye olduktan sonra sizler ile birçok ortak noktası olan, aynı meslek ve ilgi grubundan, sizlerle aynı hobilerden ve faaliyetlerden hoşlanan gerçek kişileri bulacaksınız. Sahte bot hesaplardan uzak olan sitede kayıt olurken sizlerin güvenliği ve inanılırlığınız için doğrulama bilgileri istenecektir.  Bilinçli, eğitimli, aktif, sosyal, eğlenceli ve ilginç insanları tanıyacak ve ömür boyu sürecek birliktelikler yaşayacaksınız. Site cinsellik içeren hiçbir profil ve mesajlaşmaya izin vermemektedir.

Partnerini bulmak, arkadaş olmak ve aynı ildeki arkadaşlarınızla aktiviteler planlayıp bunları gerçekleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizin gibi düşünen size anlayan arkadaşlar edinebileceğiniz Sesli Gemi Konya chat sitesi hızlı ve kolay erişim imkânları olan bir sosyal ağ hizmeti sunmaktadır.

Dini anlayışıma yakın olsun diyenler

Bulunduğunuz ilde değişik dünya görüşüne sahip binlerce insan vardır. İnsanların evlilik tercihlerini yaparken bazı olmazsa olmazları vardır. Bu özellikler arasında bir özellik insanların tercih sebebi arasında ilk sıradadır. İslami yaşam tarzına uygun olarak yaşayan, bayan arkadaş tercihinde kapalı olmasını isteyen ve onunla mutlu huzurlu bir yaşam kurmak isteyenler için harika bir site sizlerin hizmetine sunulmuştur. Konya arkadaşlık sitesi mesaj ve mail hizmetlerinin yanı sıra, sesli ve görüntülü sohbet hizmetleri sunan site ile eş adayınızla görüntülü konuşabilir ve onun yaşam dünyasını yakından tanıyabilirsiniz.

Güvenli miyim?

Site mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşmaya imkan verirken bunu en son teknolojik altyapı kullanarak üyelerine sunmaktadır. Bilgileriniz site adminleri tarafından özel yazılım güvenliği ile şifrelenmiş bir veri tabanında saklanmaktadır. Görüntülü ve sesli sohbet sırasında karşı tarafın görüntü kaydetmesine asla izin vermeyen locker kullanılmaktadır.

Şırnak arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

2 thoughts on “Konya arkadaşlık sitesi

  1. Merhaba bünyamin ben 170 boyundayım 69 kıloyum bekarım sarışınım hayatı seviyorum eğlenmeyi gemeyi seviyorum 05443139173 hoşçakalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir