Paz. May 19th, 2019

SesliGemi, Erkek Arayan Bayan İlanları, Arkadaş Arıyorum

En Büyük Arkadaşlık Sitesi Ve Arkadaşlık İlanları

Kayseri arkadaşlık sitesi

2 min read

Kayseri için kurulan en aktif, güvenilir ve popüler tanışma portalıdır. 2009 yılından itibaren faaliyet veren ve bugün sayısı binleri aşmış üyelerine gerçek dostluklar ve ciddi ilişkiler düşünenleri tanıştırmak amacıyla bir sosyal ortam oluşturan sitedir. Binlerce kullanıcı burada tanıştığı kişilerle gerçek yaşamda da buluşabilmektedir. Kesinlikle cinsel paylaşımlara ve saldırgan yaklaşımlara izin vermeyen bir sitedir. Sitenin tüm özellikleri üye olan herkese ücretsiz olarak sunulmaktadır. Gold ya da platin üyelik gibi tamamen para tuzağı olabilecek bir yaklaşımdan uzak oluşturulan sitenin güvenirliği her kullanıcı mesajlaşma, arkadaş ekleme, sesli ve kameralı sohbet gibi özellikleri ücretsiz olarak sunmasından kaynaklanmaktadır.

Sitede kimler var?

Siteye üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra şehrinizde aynı okuldan, meslek ve sosyal çevre grubunuzdan insanlara kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. İlgi alanlarınızı ve hobilerinizi tanıştığınız arkadaşlar ile gerçek hayatta da buluşarak beraber gerçekleştirebilirsiniz. Beraber yapacağınız aktivitelerle yaşam kalitenizi artırarak geçirdiğiniz zaman diliminden keyif alacaksınız. gerçek olmayan sahte bot hesaplar sürekli kontrol edilerek anında üyelikleri sonlandırılmaktadır. Bilinçli, eğitimli, aktif, sosyal, eğlenceli ve ilginç insanları tanıyacak ve ömür boyu sürecek birliktelikler yaşayacaksınız. Ayrıca en önemlisi site cinsellik içeren hiçbir profil ve mesajlaşmaya izin vermemektedir.

Kameraları açın ve canlı yayına başlayın

Evet yanlış duymadınız. Diğer sitelerde yüzlerce lira ödeyerek yapacağınız sesli kameralı sohbet ve canlı radyo yayını özelliği Kayseri arkadaşlık sitesi tarafından üyelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Arkadaşlarınızla ve oluşturduğunuz gruplarla aynı ortamı paylaşıyormuş şekilde sohbet edebilirsiniz. Mobil özelliği de aktif olan site de istediğiniz yerden siteye bağlanarak hoş sohbetlerden asla geri kalmazsınız. Radyo yayın özelliği ile sitede sizin kanalınıza bağlı kişilere yayınlar yaparak yayın hayatına atılabilir ve belki profesyonel bir radyo yapımcısı olmanın ilk adımlarını burada atabilirsiniz.

Özel bilgilerim güvende mi?

Site kullanıcılarının bilgileri paylaşımları ve özel görüşmeleri yüksek güvenlikli bir altyapı ile şifrelenip korunmaktadır. 3.kişilerin asla müdahale edemeyeceği bilgileriniz için endişe etmenize asla gerek yoktur. 2009 yılında bu yana hizmetlerine devam eden site için bugüne kadar tek bir şikayet söz konusu olmamıştır.

İstanbul arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.


1 thought on “Kayseri arkadaşlık sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlık Sitesi  Erkek Arkadaş   Arkadaşlık İlanları Bayan arkadaş Arkadaş Arıyorum | Newsphere by AF themes.