Kaliteli arkadaş arıyorum

Kaliteli arkadaş arıyorum

Merhaba ben gamze istanbul da yalnız yaşıyorum kaliteli arkadaş arıyorum burada arkadaşlık kurmak ve arkadaş olmak üzere arkadaşlık ilanı veriyorum. Şu güzel bir hayatın içinde yeni insanlarla yani kaliteli insanlarla arkadaş istiyorum acaba arkadaş olabileceğim erkek arkadaş var mı burada? Genel de erkek arkadaş arıyorum dediğimiz de karşıma iyi erkek arkadaşlar çıkmıyor bu da bizim sanal alemde ki erkek arayışıma ters düşüyor ve erkek arkadaş edinmek istemiyoruz bu sebepten arkadaşlar.

kaliteli arkadaş arayanlar

İnternet de kaliteli arkadaş arayanlar bir araya toplayan bu güzel arkadaşlık sitesi de erkek arkadaş arıyorum ve erkek arkadaş edinmek üzere buraya arkadaşlık ilanları veriyorum acaba benimle arkadaşlık kuran erkek arkadaş var mı burada tanışalım mı? O zaman kaliteli arkadaş ara ilanları üzerinde bana mesajlarınız yazabilirsiniz.

kaliteli arkadaş arayanlar, kaliteli arkadaş ara, kaliteli arkadaş arıyorum, 

 

1 thought on “Kaliteli arkadaş arıyorum

  1. Merhaba yaşım 29 boy 170 kilo 75 çok yakışıklı biriyim balık etliyim spor yaparım yaş sınırım yok olgun bayanlardan hoşlanırım bekarım dm atan bayanlara resim ve numara paylaşılır 😊 numaram sıfır beş üç dört yedi dört beş dört altı üç dört whatsapptan ulaşabilirsiniz isim mehmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir