İstanbul arkadaşlık sitesi

İstanbul Arkadaşlık Sitesi

Seviyeli ve güzel ilişkiler kurabileceğiniz bir arkadaşlık sitesine ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız Sesli Gemi demektir. Sesli gemi İstanbul merkezli olarak 2009 senesinde kurulmuştur. Bir arkadaşlık sitesinde aradığınız her şeyi parmağınızın ucuna getiren Sesli Gemi her geçen gün kendini geliştirerek ülkemizde daha iyi bir konuma gelmektedir.

İstanbul’da merkezli kurulan ve İstanbul’da hizmetlerine devam eden bu site birçok avantajı sayesinde fazlaca tercih edilmektedir. İstanbul sohbet sitesi olarak hizmetine devam eden site arkadaş arayan herkesin ihtiyacına cevap verecek uygulamalarıyla üyelerini cezbediyor. İşte bu uygulamalardan bazılarını size açıklamak istiyoruz;

Ücretsiz Arkadaşlıklar Kurun

Sesli Gemi tamamıyla ücretsiz hizmet veren bir arkadaşlık sitesidir. Seviyeli arkadaşlıklar kurmak için sitenin ücretsiz olması fazlasıyla ilgi çekici bir özelliktir. Arkadaş edinmek isteyen yalnız insanların durağı olan siteye göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sesli Sohbet Burada!

Sitenin adından da anlaşılacağı üzere sesli hizmet sunan bir sitedir Sesli Gemi. Sitenin kurulum amacı da bu idi zaten; sesli sohbet imkanı sunmak. Site bu amacından sapmayarak ve üzerine daha birçok özellik ekleyerek İstanbul arkadaşlık sitesi olarak hizmetine devam etmektedir.

Kameralı Sohbetin Adresi

Günümüzde bir arkadaşlık sitesinde aranan özelliklerin en önemlisi kameralı hizmet vermesi durumudur. Kameralı hizmet veren arkadaşlık siteleri her zaman bir adım öndedir. İşte Sessiz Gemi görüntülü hizmet veren ve bu sayede sevilerek tercih edilen bir arkadaşlık sitesidir.

Bir Nickiniz Varsa Sesli Gemiye Bekleriz

Bazı üyeler ismini vermeden arkadaşlık kurmak isteyebilirler. Bu istekleri karşılığında Sesli Gemi nick kullanarak mesajlaşma imkanı sunmuş değerli üyelerine. Eğer siz de isminizi kullanmaktan çekiniyorsanız hemen bir nick belirleyin ve siteye üye olun. Bu sayede hem arkadaşlar kazanabilirsiniz, hem de içiniz rahat olur.

Online Radyo ve Chat Özellikleri

İstanbul chat sitesi olan Sesli Gemi ciddi ve güvenilir arkadaşlıklar kurmak isteyenler için canlı sohbet, online radyo, online chat ve mail atma özelliklerini üyeleri için getirmiştir. İstanbul’da yalnız olduğunuzu düşünüyorsanız Sesli Gemi sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Kırşehir arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. bünyamin 5443139173 dedi ki:

    Merhaba bünyamin ben 170 boyundayım 69 kıloyum bekarım sarışınım hayatı seviyorum eğlenmeyi gemeyi seviyorum 05443139173 hoşçakalın

  1. 7 Şubat 2017

    […] İstanbul arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir