Paz. May 19th, 2019

SesliGemi, Erkek Arayan Bayan İlanları, Arkadaş Arıyorum

En Büyük Arkadaşlık Sitesi Ve Arkadaşlık İlanları

İdam İstiyoruz

1 min read
İdam İstiyoruz

İdam İstiyoruz

İdam İstiyoruz
İdam İstiyoruz

Türkiye Cumhuriyeti Devletinde İdam şarttır.İdam istiyoruz neden mi çocuk katillerine ve çocuk istismarcılarına ile Vatan Hainlerine idam istiyoruz. İnsanlığını kaybetmiş bedenlerin ve su bile içmesi oksijen tüketmesi Türkiye Cumhuriyeti devletin de gözükmesine karşıyız.

İdam İstiyoruz

Türkiye Cumhuriyetine bir an önce idam getirilmedir vatan pisliklerden güzel vatanımız temizlenmelidir. Annelerimiz Babalarımız İnsanları yüreğine su serpilmelidir İdam İstiyoruz.

 

Türkiye Cumhuriyeti  devlet büyüklerimizde İdamı arz ediyoruz.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan da Başkanımızda İdamı Yüce Halk İstiyor. Bu güzel vatanımıza idam gelmeden yüreklerde huzur gözlerimizde yaşlar ve kin nefret dinmeyecektir.


2 thoughts on “İdam İstiyoruz

  1. İdam eğer çözüm olacaksa hemen idam gelsin derim. İdam İstiyoruz İdam kime ve neye göre olacak insanların bu konuda kafası çok karışık. Yinede iyi düşünülmeli…

  2. merhaba ben eren kayseri’den yaş 30 bekarım 168 boy 62 kilo atletik vucutlu bakımlı kaslı yapılı temizliği seven işin gücünde aklı başında yersiz hadsiz değilim insanın bi özeli olmalı gözü dışarıda olan değilim dul bekar ciddi bayan arkadaş ileride olabilir fit bir bayan bakımlı kendiyle barışık doğayı sporu sanatı arkeoloji çok severim cinselliği severim ama herkes değil her şeyi konuşabileceğim dobra harbi bi bayan isterim yalansız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlık Sitesi  Erkek Arkadaş   Arkadaşlık İlanları Bayan arkadaş Arkadaş Arıyorum | Newsphere by AF themes.