Paz. May 19th, 2019

SesliGemi, Erkek Arayan Bayan İlanları, Arkadaş Arıyorum

En Büyük Arkadaşlık Sitesi Ve Arkadaşlık İlanları

Herkes Google Adsense Vergisi Hakkında Sorular

2 min read
Herkes Google Adsense Vergisi Hakkında Sorular

Herkes Google Adsense Vergisi Hakkında Sorular

Herkes Vergisi Hakkında Sorular

Merhaba arkadaşlar biliyorsun son zamanlar da google adsense de bazı önemli gelişmeler oldu. Bunlar da birisi de google adsense reklam gelirleri hakkında bazı bilgiler var? Artık devletimiz google adsense vergisi alacaktır. Peki bu adsense gelir vergisi ne kadar olacaktır?

Google adsense gelir vergisi %15 olacaktır

Artık google adsense de gelirin %15 bize vergi olarak alınacaktır. Peki insanlar bu konuda neler düşüyor sizce bu yerinde bir karar mı? İlerde neler olacak % 5 olsaydı daha iyi olurdu diyen insanları görüyoruz. Herkes  verecek yani web siteniz de google adsense hesabınız varsa ve para kazanıyorsanız bunun ödeyeceksiniz kısaca bunun anlatıyorlar.

Google  ne zaman başlayacak?

Merak edilen konular da birisi de  de başlıyor olması sanırım yani bu ay içinde sanırım. Peki web site kurucuları bu konuda ne düşüyorlar. Sanırım  artık %15 gelir olarak devletimize vereceğiz bundan kaçış yok arkadaşlar. Umarım bu %15 de %5 olur da insanlar biraz olsun para kazanırlar yani durum kötü gözükmekte.

Google Adsense ve Sonuç

Arkadaşlar artık biz internet üzerinde kazanılan paralarımızda devletimize vergi vermek ile karşı karşıyayız yapacak bir şey yok arkadaşlar. Devletimiz var olsun demek de başka ne gelir ama devletimiz bizim adsense gelir vergisine kadar düşmüş ise bizim de devletimize boynumuz kıldan ince yapacak bir şey yok arkadaşlar. Daha çok çalışıp daha çok kazanç elde ederek devletimize bir katkımız olsun diyorum burada yaşasın devletimiz demek ten başka bir şey düşmez bize.

google adsense vergi, adsense gelirine vergi, adsense vergi 2018, google adsense geliri, google adsense,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlık Sitesi  Erkek Arkadaş   Arkadaşlık İlanları Bayan arkadaş Arkadaş Arıyorum | Newsphere by AF themes.