Google İlk Sayfa

Google İlk Sayfa

 

Google İlk Sayfa

Google İlk Sayfa

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz size google ilk sayfa da bahsetmek istiyoruz. Bu yaz aylarında insanlar tatil de oldukları için web siteleri de girişler azalmakta. Biz de arkadaşlık sitesi olarak google de ilk sayfa da olmak için elimizde geldiğince sitemize güncel tutmaya çalışıyoruz. Gerek seo acısında gerekse de google ilk sayfa da kalmak açısında bunu yapmak zorundayız. Arkadaşlar google de ilk sayfa olmak isteyen milyonlarca arkadaşlık siteler ve web sitesi var ama nedense google ilk sayfa yarışında geride kalıyorlar. Bazen bizim arkadaşlık sitemizde bunu yaşıyoruz. Belki de kullandığımız yöntemler yanlış olabilir. Google ilk sayfa da kalmak herkesi hayali ama bunu başarmak gerçekten de zor arkadaşlar. Günümüzde web siteleri paralı seo veya para ile linkler alıyorlar sitelerinin daha iyi yerde olması için para ile sitelerinin googlenin gözünde bir numara yapıyorlar ama para bitti aşk bitti oluyor sonun hep. Ama kalıcı olan bazı şeyler var mesela google ilk sayfa da kalmak devamlı sitenizi güncel tutmak zorundasınız.

Uygun seo makaleleri yazmak ve sitenize devamlı yazı yazarak ve sosyal paylaşim yaparak sitenize aktif durum da kalmasının sağlamalısınız. Size seo ipuçları vermek isterdim ama inanın fazla benim de bilgi yok. Ama yine de kısa seo ipuçları vereyim size sitenize devamlı güncel tutarak Google nin dikkatinin çekebilirsiniz.

 

Google Optimizasyon

Web siteniz google optimizasyon etmek gerçekten de en zor olan site içi seo yapmak gibi birşey olasa gerek arkadaşlar. Günümüzde arkadaşlık siteleri geneli google optimizasyon yapıyor yani site içi seo demek. 

Google Arama Motoru Optimizasyonu

Google Arama Motoru Optimizasyonu

Google Arama Motoru Optimizasyonu

Evet arkadaşlar diyelim ki arkadaşlık siteniz var google arama motoru optimizasyonu yapmak istiyorsunuz peki siz  bu konuda bilginiz var mı? Arkadaşlık siteleri nasıl google arama motoru optimizasyonu yapılır diyen arkadaşlar yorumlarınız bekliyoruz…..

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir