Gizli arkadaş arıyorum

Merhaba buradan kimliğimi fazla aç koymadan kısaca kendinden bahsetmek istiyorum Adı üstünde gizli neden gizli arkadaş arıyorum çünkü kimliğimi belirlemek istemiyorum. Nedenleri çok tanıştığımız zaman açıklarım benimle arkadaş kurmak isteyen arkadaş olmak isteyen arkadaşlık edilmek benimle güzel vakit geçirmek isteyen beyleri bekliyorum benimle tanışmak benimle dolaşmak. Benimle sinemaya gitmek benimle tenis oynamak benimle yüzmek kısaca Benimle her şeyi paylaşabilecek arıyorum arayanlar arkadaş bulmak isteyen bayanlar bölümünde.

Gizli arkadaş

Ben de böyle bir yola başvurdum ama Benimki farklı Ben gizli arkadaş arıyorum kısaca burada kendime özü sözü bir adam gibi arkadaş arıyorum istediğim özelliklerden bir tanesi yalan söylemezsin. Çünkü yalandan nefret ediyorum Bana yalan söyleyen erkek arkadaş asla tercih etmiyorum Çünkü yalan söyleyen erkek arkadaş her zaman sana Yalanla başlar ve Yalanla bitirir O yüzden kendime arkadaş ararken. Bunlar çok dikkat ediyorum bir erkek arkadaş eğer sizde yalan söylüyorsa Hayat hep. Yalanlar üzerine kurulmuş asla hiçbir zaman doğruyu söyleyemeyecek karakter sahibi. Çünkü erkek arkadaş asla yalan söylememesi gerekir .O yüzden ben de arkadaşlık kurmak isterken yanlış insanlarla arkadaşlık kurmak istemem Benim istediğim bana asla yalan söylemeyen arkadaş arıyorum gizli arkadaş arıyorum kendime kısaca adam gibi bir


8 thoughts on “Gizli arkadaş arıyorum

 1. SLMLAR BEN DENİZLİ’DEN YAŞIM 43 BİR EVLİLİK YAPTIM BOSANDİM ARAYİSİM ASLA YALAN MENFAAT OLMADAN DURUSTLUK GUVEN SAMIMIYET SAYGI SEVGİ HOŞGÖRÜ ANLAYIŞ GİZLİLİK ORTAMINDA AMA REEL AMA EN AZINDAN TELEFONDAN TEK BİR BAYANLA TANIŞMAK DÜZENLİ DÜZEYLİ İLİŞKİ HER ANI YAŞAMAK DOSTLUK SIRDAŞLIK SEVGİLİ OLMAK ÖZEL ANLAR YAŞAMAK YALNIZLIĞI MUTSUZLUĞU PAYLAŞMAK ORTAK OLMAK VS EĞERKİ GERÇEKTENDE ADAM GİBİ ADAM OLGUN DÜRÜST GÜVENİLİR ÖN YARGILI OLMAYAN KARŞINDAKİNİ ÖNEMSEYEN KIYMET BİLEN DÜRÜSTLÜĞE GÜVENE TEMİZLİĞE GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN SAMİMİ SIRDAŞ SAYGILI SEVİYELİ BİRİNLE GERÇEKTEN AMA GERÇEKTENDE TANIŞMAK İSTEYEN DAİMA GÜVENEBİLECEĞİM CİDDİ YALAN OLMAYAN DÜRÜST GÜVENİLİR SIRDAŞ GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN SAMİMİ BAYAN ARKADAS VARSA GERÇEKTENDE VARSA YAŞ ŞEHİR BOY KG BEKAR BOŞANMIŞ VS SORUN OLMAZ KENDİNİZİ TANITAN MESAJ ATIN TANIŞALIM WHATSAPP VARDIR NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM BUNU GÖZ ÖNÜNE ALIN .0506.058.05.95.

 2. merhaba ben de gizli arkadaş arıyorum isim mine benimle gizlilik arkadaş olmak istersen telefonun yaz özel de arayım

 3. BİR KADIN ARIYORUM……..0537 962 23 45 lutfen okuyun ist dan bayanlar
  Bir kadın arıyorum, gözlerim kapalı. kalabalığın içinde ama tek başına olan. tabulardan uzak, aklı özgür, kendini gerçekleştirmiş. hırslarını, içgüdülerini vakitlice tatmin etmiş, huzurlu, kendi halinde, mutlu. dünyayı tecrübe etmiş, ama kendisi olmaktan vazgeçmemiş. geçmişini beraberinde taşımayan. sadece bugünü ve yarını olan.
  Bir kadın arıyorum, gözlerim kapalı. maskesiz, makyajsız, doğal. doğayı seven. kendini seven. hayvanları insanlardan çok seven. her şeye rağmen hayatı seven. nefes alan. düşünen. düşündüren. az konuşup çok dokunan. bir dokunuşuyla bin anlatan.zamanı durduran.
  Bir kadın arıyorum, gözlerim kapalı. büyürken içindeki çocuğu kaybetmemiş. hırslarına yenilmemiş. yıllara meydan okumuş.yardım istemeyen. yardımı geri çevirmeyen. asi ama uysal. sert ama yumuşak. savaşçı olan ama savaşmayan. ne istediğini bilen, ne istemediğini daha çok bilen. beni isteyen. sadece beni isteyen. beni ben olduğum için isteyen. beni olduğum gibi isteyen. benden önce birisiyle yapamayan. benden sonra bensiz yapamayan.
  Bir kadın arıyorum. gözlerim kapalı. elini tutacağım değil, elele tutuşacağım. kovalayacağım değil kavuşacağım. engellere rağmen hayatı sonuna kadar paylaşabileceğim.
  ve gözümü açtığımda, hep onun güzel gözlerine bakmak isteyeceğim!…

 4. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

 5. Mrb ben burak ankarada yaşıyorum gizliliği önem veren bayanlardan telefon bekliyorum yaKısıklı kalbi gönlü güzel biriyim
  05541612694

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir