Evlilik istiyorum erkek arkadaş arıyorum

Evlilik istiyorum erkek arkadaş arıyorum

Evlilik istiyorum erkek arkadaş arıyorum niyeti ciddi olan beyler bana yazabilirsiniz. Arkadaşlar bu internet de biz dul bayanlar evlenmek istiyoruz. Ama adam gibi erkek arkadaş olsun isteriz hayatımız da bir kez yanlış yaptık ve bu yanlışı ömürlü olsun istemiyoruz. Sanal alem belki ama adam gibi dürüst biri çıkar da evlenmek isteyen bayanları hayali olur diye hep umut ediyoruz belki diyoruz. Artık burada iyi ve kötü insanları var olduğun bir ortam da aile kurmaya çalışıyoruz kim ne derse desin arkadaşlar.

Evlenecek erkek arıyorum

Benimle evlenmek ve yuva kurmak ister mısın o zaman buraya dikkatler dinle. Bana öncelikle nereden ve nasıl bir erkek olduğunun yazar mısın sonra maddi ve manevi söz verir mısın bana? Çünkü bunları duymak istiyorum ve bu şekilde seninle anca seninle tanışabilir ve arkadaş olabilirim diye düşüyorum. Belki sanal belki umut deriz ama insan umut olmadan yaşayamaz bunun biliyoruz dimi arkadaşlar. Acaba ben nerede yanlış yaptım demek yerine doğru erkeği bulmak gerek. Bakalım bana kim evlenme teklifi yapacak ben de merak ettim şuan burada evlenmek isteyen bayanlar da biriyim ona göre. 

Kısaca kendin bana ispat eder mısın o zaman benim hem canım hem de ömrüm hem de kocam olur musun  :)

evlenmek isteyenler, evlenmek istiyorum, evlenmek, evlenmek isteyen bayanlar, evlenme teklifi

2 thoughts on “Evlilik istiyorum erkek arkadaş arıyorum

  1. Merhaba ben mert a yaşım 36 Uşak’ta ikamet ediyorum yalnız yaşıyorum. Elektrik teknisyeniym. Gerçek anlamda mutluluk huzur ve güven içinde ömürlük olmasını istediğim aşkı güzelliği arıyorum TEL:05071647673
    mertadem.ak@gmai

  2. SLM KIZLAR BEN ENES 0505 823 56 23

    TELDE TANIŞMAK YAŞAMAK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN BAKIMLI HOŞ VE GÜZEL BAYANLAR SİZİ BU NUMARADA BEKLİYORUM.ÖZELE AÇIK ARAYAN PİŞMAN OLMAZ..

    ENES 0505 823 523 SADECE BAYANLAR LÜTFENNN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir