Erkek arkadaş arıyorum ilanları

Erkek arkadaş arıyorum ilanları

Merhaba arkadaşlar ben de burada erkek arkadaş arıyorum ilanları da siz erkekler sesleniyorum. Artık beni mutlu edecek erkek arkadaş arıyorum benimle sevgili olmak ve benimle mutlu olmak isteyen erkekler nerede? Artık çıkın ortaya sanal alem de gerçek arkadaşlıklar uzanan bir arkadaşlık talebim var sizlere. Benimle mutlu benimle umutlu benimle güzel ve benimle özel olmak ister mısın? O zaman bana burada bir söz ver ki ben de seninle arkadaşlık kurayım. Artık iyice sıkılmış bir bayan olarak bunları söylemekten nefret ediyorum ama benim de bir erkek arkadaşına ihtiyacım var arkadaşlar bu yüz de buraya arkadaşlık ilanları veriyorum. Hani erkek arayan bayan ilanları var ya onun gibi milyonlarca erkekleri vermekte olduğun bu ilanlar gibi özel ve güzel olsun arkadaşlar. Hepimiz bu sanal ortam da bi arkadaşlık arıyoruz kimi zaman yalnız kimi zaman mutsuz kimi zaman da umutsuz arayışımız var burada. Artık o umutsuz mutsuz ve yalnız olmak istemiyoruz belki de tüm insanların adına konuşuyoruz biz de mutlu olmak ve biz de umutlu olmak istiyoruz.

Erkek arkadaş arıyorum

Bu yüzde internet de erkek arkadaş arıyorum diyoruz eğer siz de bayan arkadaş arıyorum diyorsan o zaman arkadaşlık ilanları ver. En güzel arkadaşlık ve en güzel insanları var olduğun arkadaşlık sitesi de siz de samimi insanları ve samimi duyguları burada beraber yaşayalım mı? O zaman fazla düşünmeyin siz de eğer bayan arkadaş arıyorum diyorsanız sevgili erkek arkadaşlar o zaman tanıtım yazıları yazarak kısaca kendiniz tanıtın biz de karar verelim mı?m Belki de hayatımız da güzellikler ve umutlar ile mutluluklar gelir hayatımıza ne dersin? Var mısın benimle arkadaş olmaya karar senin eğer bu yazıya cevap verirseniz o zaman sen de erkek arkadaş arıyorum yani ben de bayan arkadaş arıyorum diyorsun demek oluyor bu. Yani ben de buradayım sana en temiz duygularımla geliyorum artık mutlu olmak istiyorum diyorsun demek oluyor bu yazıma cevaplarınız arkadaşlar. Unutmayın biz insanın gerek erkek arkadaş arıyorum gerekse de bayan arkadaş arıyorum diyoruz önemli olan arkadaş arıyorum kısaca adam gibi arkadaş arıyorum diyoruz eğer sen de adam gibi arkadaş arıyorum diyorsan bana yaz.

Erkek arkadaş arıyorum ilanları, erkek arkadaş arıyorum, arkadaş arıyorum, bayan arkadaş arıyorum

2 thoughts on “Erkek arkadaş arıyorum ilanları

  1. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir