Erkek arayan kadınların telefon numaraları

erkek arayan kadınların telefon numaraları

Sanal dünyada yani sanal alem de erkek arayan kadınların telefon numaraları dediğimiz zaman aklımız gelen bayanları telefonları oluyor ama durum öyle değil arkadaşlar. Neden mi hiç bir arkadaşlık siteleri bayanları direk telefon numarasının yayınlamaz neden derseniz kısaca bilgi vereyim.

Bayanlar internet de telefon numarası vermez arkadaşlar!

Kimseyi kandırmayın arkadaşlar çünkü bayanlar arkadaşlık siteleri de direk kendisinin numarasın yayınlamaz yasal olarak da bu durum böyledir. Bayan kılığın da erkekler yani sevgilisin de ayrılmış kendinin bayan olarak tanıtır ve arkadaşlık siteleri de erkek arayan kadınların telefon numaraları sayfasına giriş yaparlar ve kız arkadaşlarının numarasını direk dolaylı yoldan verir arkadaşlar bunlara dikkat edelim.

Erkek arayan kadınların telefon numarasının veren siteler

İnternet de o kadar çok site var ki bazen bazı siteler hiç çekinmeden kadınları telefon numarasının yazıyor. Peki bunu nasıl yapıyor derseniz o konun da bilgi vereyim size? Genel de yurdışı da yaşayan bayanlarımız türk erkekleri ile tanışmak ister ve bu sayede arkadaşlık sitelerinin kullanır ve direk telefonlarını yazarlar. Bunları amacı aslında arkadaşlıktan öte erkekleri dolandırmak ve türkiye’ye gelmektir.
Kısaca 
Siz sanal alem de arkadaşlık arıyorsun ve bayan olsun erkek olsun telefonda konuşmak istiyorsun tabi siz de haklısın o zaman yapmanız gererek olay kaliteli arkadaşlık siteleri de kaliteli arkadaş bulacaksınız arkadaşlar. Uzun lafın kısası olay bu kadar açık ve net arkadaşlar.

1 thought on “Erkek arayan kadınların telefon numaraları

  1. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir