Dmoz Dünyası Şokta

Dmoz Dünyası Şokta

 

 

Dmoz Dünyası Şokta

Dmoz Dünyası Şokta

Tüm dmoz kayıtlı site sahipleri ve sitesi olan arkadaşlar öncelikle  hepimize geçmiş  olsun. Artık  sitelerimize çok dikkat etmemiz gerekiyor.Neden derseniz Google artık web sitelerine diyor ki  adam gibi  çalışma  yap ilk sayfada ol diyor. Yok benim dmoz kaydım var benim site ilk sayfada  olur ve benim  sitemi arkasında dmoz kayıtlı olduğun için  bir şey olmaz diyenlere sesleniyorum  artık durum Öyle  değişti ki  burada sizlere etmek yok.  Yani kısaca arkadaşlar ne kadar ermek O kadar köfte  misali oldu belki de siz  bu durumu  beğenmediniz ama  bence yerinde  bir uygulama  oldu nedeni  de artık Google  diyor ki siteniz  doğru çalışma yaparak  istediğiniz yere emek vererek  geleceksiniz bu  sizi web  siteniz daim  sağlam adımlarla  üst sıraya taşıyacaktır.

 

 

 

Dmoz Neden Kapandı?

 

 

14 Mart günü tüm web sitelerinin barındıran dmoz sitesi kapatın peki niye kapandı derseniz bunu kimse bilmez. Ama burada sunu aldım diyor ki Google tüm siteleri kapsıyor tabi ki sitenize emek verin düzgün içerik ve sağlam link alın siteniz her kelimede üst sırada olur. Google de artık siteleriniz düzgün çalışmalar sayesinde istediğiniz yer de olacaktır. Kesinlikle Google de ümidiniz kesmeyin çünkü sitelerinize emek verişeniz Google de siz bu emeğiniz boşa çevirmez arkadaşlar. Burada tüm web site sahiplerine sesleniyorum belki de sizler için bu daha hayırlı olur nedenin merak ediyorsanız sitemiz takip edebilirsiniz. Yok dmoz niye kapandı diye soran arkadaşlar burada sesleniyorum Google tüm siteler yeni baştan başlayın diyor aslında yani olay şu artık Google her gün yenileniyor. Siz de bu yenilikten faydalanmak isterseniz siteniz önem verin ve siteniz Google de iyi yerlere getirin. Tamamen size kalmış bu olay yani yukarıdaki yazmış olduğum başlıkta belli aslında dmoz dünyası şokta yazmıştım. Tüm web sitelerinin kapsayan olay meydana gelmiştir bu olay sadece Google üzerindeki tüm siteleri artık düzgün ve özgün çalışmasının istediğin için bu sisteme son verilmiştir. Kimse bilmez neden dmoz kapandı diye ama sunu diyebiliriz Google artık siteleri çalışmalarına bakıyor düzgün ve insanlara karşı faydalı işler yapıyorsanız o zaman sizi web siteniz Google nin gözünde lidersiniz demek istiyor.

 

 

Kafanızdaki tüm sorunları bir kenara bırakın siteniz ilk sayfalarda görmek isterseniz sitenize düzgün seo çalışması ve özgün içerikleri girin. Ve sitenize sağlam web sitelerinde linkler almaya gayret edin. Emin olun ki sitemiz her yerde ilk sayfada olacaktır.

 

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz arkadaşlık sitesi olan sesli chat sitemizi takip ederek sizlere daha faydalı bilgi için bizi takip edebilirsiniz. Yeni bir başlangıç için siteniz düzgün çalışmalar yaptırın.

 

Duyuru: Seo çalışması başlamıştır arkadaşlar web sitenize ücretli seo yaptırmak isteyenleri sitemize başvuru bölümüne siteniz isimi ve hangi kelimeler de seo yaptırmak istediğiniz yazabilirsiniz. Bizimle çalışma yapmak ister misiniz?

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir