Canlı Chat Bedava

Canlı Chat Bedava

Sevgili bulmak, eş aramak, partner aramak isteyenler için canlı chat sitesi üyeliği ile beklentiler gerçekleşebiliyor. Basit bir üyelik işlemi sonrasında kendi profilinizi oluşturarak sohbete başlayabilirsiniz. Her gün aynı şeyleri yapmaktan sıkıldıysanız, yeni insanlar tanıyarak hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız, kendi zevklerinize gerçekten uyan birileri ile görüşmek istiyorsanız online platformu kullanabilirsiniz. Tabi bunu sadece sevgili, eş vs. yönünden değerlendirmemek gerekiyor. Bazen öylesine siteye girerek gelişigüzel muhabbet yapan, özel bir duruma girmeden yeni arkadaşlıklar kuran insanlar da var. Yani aslında kimin ne tür beklentide olduğuyla ilgili de bir durum. Genel anlamda Türkiye kadını ve erkeği sevgililik, cinsellik konusunda çok sağlıklı bir ruhsal alt yapıya sahip olmadığı için genelde bastırılan dürtüler tanışma sitesinde ortaya çıkabiliyor. Ama platform üzerinden gerçekte güzel ilişkilerin olduğu da görülebilir. Az da olsa bu tür örneklere rastlamak mümkün.

Canlı Görüşme Sohbet

Kendi profilinizi oluşturduktan sonra size gelen sohbet isteklerinden kendinize uyanları cevaplayabilirsiniz. Görüşmenin çeşidi genelde yazılı başlar, sonra kameralı olarak daha gerçekçi bir hal alır ve en son da isteğe göre gerçek bir görüşme, telefon görüşmesi ya da yüz yüze görüşme olabilir. Yani bunun nasıl ve ne yönde gideceği tamamen kişisel isteklere, beklentilere bağlı. Ancak önlem açısından ilk tanışmanızda müstehcen görüntülerinizi karşıdaki kişiyle paylaşmamanız, kimlik numarası, pasaport numarası ya da kredi kartı bilgileri hemen vermemeniz önerilir. Suiistimale açık bir alan olduğu için ve ilk başta insanların niyetlerinin iyi olduğuna inanmak çok kolay olduğundan buna dikkat etmekte yarar var.

Sitede Nasıl Seçim Yapmalı?

Seçim yapmak için aslında belirli kurallar yoktur. Yani siz sohbet etmek için, sanal ya da gerçek bir ilişki kurmak için arkadaşlık sitesi üyeliği yaptırırsınız ve daha sonra nasıl bir yön alacağını yine siz belirlersiniz. Sadece çok klişe kelimelerle kendini beğendirmeye çalışan kişilere ve profilinde grafik içerikler olanlara bir tık daha dikkat etmek gerekiyor. Yani özel hayat algısındaki saygı seviyesi ne kadar iyiyse o insanla sağlıklı ilişkiler geliştirmek mümkün denebilir. Bu da karşıdakini rahatsız etmemekle olabilir.

 


1 thought on “Canlı Chat Bedava

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir