Çanakkale arkadaşlık sitesi

Çanakkale Arkadaşlık Sitesi

Aktif arkadaşlıklar, gerçek dostluklar ve romantik aşkların yaşandığı, Çanakkale için ilk ve tek olan, kadın ve erkek binlerce üyenin buluştuğu, seviyeli, eğlenceli ve güvenilir sosyal arkadaşlık platformu Çanakkale arkadaşlık sitesi sizler sayesinde her geçen gün büyüyen bir portal olmaktadır. Çanakkale için hizmet veren ve ne istediğini bilen kişilerin buluştuğu sitede güvenirlik en üst düzeyde takip edilmektedir. Her üyenin profili, paylaştığı fotoğrafları, üyelere yaptığı yorumları özel bir yazılım ile cinsellik, saldırganlık ve argo ifadeler içeren mesajları tespit edilebilmektedir. Sadece üye sayısını artırmayı hedefleyen diğer sitelerin aksine bu takip ile üyelerinin güvenini kazanırken sahte profiller, fotoğraflar ve anlamsız diyaloglar ile sizin değerli zamanınızı kaybetmenizi önlemiş olmaktayız.

Benim dünyama yakın olsun

Bulunduğunuz ilde değişik dünya görüşüne sahip binlerce insan vardır. İnsanların evlilik tercihlerini yaparken bazı olmazsa olmazları vardır. Bu özellikler arasında bir özellik insanların tercih sebebi arasında ilk sıradadır. Çanakkale sohbet sitesi dini yaşam hassasiyetleri olan ve ona uygun olarak yaşayan, bayan arkadaşın aradığı en önemli özellik tesettürlü ve aynı hassasiyetlerin karşısındakinde de olmasını isteyen ve onunla mutlu huzurlu bir yaşam kurmak isteyen kişiler için harika bir site sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sosyal bir tanışma sitesinde olması gereken mesaj ve mail hizmetlerinin yanı sıra, sesli ve görüntülü sohbet hizmetleri sunan site ile eş adayınızla görüntülü konuşabilir ve onun yaşam dünyasını yakından tanıyabilirsiniz.

Blog oluşturun ve sesinizi duyurun

Çanakkale chat sitesi kullanıcılarına sunmuş olduğu en önemli yeniliklerden birisi de blog oluşturma hizmetidir. Bu blog size özel ve tasarımını tamamen kendinizin yapacağı bir web site gibi düşünebilirsiniz. İstediğiniz paylaşımları buradan yaparak daha çok kişiye ulaşabilir ve ilinizde tanınan birisi olabilirsiniz. Böyle bir hizmeti dışarıdan satın almak isteseniz hem yüksek ücret ile karşılaşırsınız hem de kısa sürede bu kadar üyenin olduğu bir alanı bulamazsınız. İş, okul ve sosyal çevrenizde olan bitenleri yaptıklarınızı paylaşarak sizinle aynı okul ve iş yaşamına sahip insanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşmaktan çekinen kullanıcılar kendilerini blog sayfası sayesinde daha iyi ifade edebilmektedir.

Çankırı arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. emre dedi ki:

    21 yaşındayım karşı yaş hiç farketmez güzel günler geçirmek istiyoum

  1. 3 Şubat 2017

    […] Çanakkale arkadaşlık sitesi makalemizi ziyaret edebilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir