Buluşma Siteleri

BULUŞMA SİTELERİ

Gelişen internet dünyası sayesinde insanlar artık yüz yüze tanışmaktan çok web sitelerinden tanışmaya başlamıştır. Biz de bundan esinlenerek sizler için “Tanışıp buluşmayan kalmasın” dedik ve bu web sitesini inşa ettik.

Etkileyici Tasarım ve Araçlar

Yeni üye olan kullanıcılarımız için kavraması kolay ve eğlenceli tasarım! Merak ettiğin konuları kolay bir şekilde öğrenmen için “Araçlar” sekmesine göz atabilir çok çabuk öğrenebilirsin. Ayrıca tanışmak istediğin kişilerin özelliklerini bu sekmeden seçebilir, gizlilik ayarları ve hesap işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsin.

Gerçek Kullanıcılar

Buluşma siteleri arasında en güveniliri olan sitemizde diğer sitelerden farklı olarak kullanıcılarımız ayrıntılı süzgeçten geçirilerek gerçek kişiler olduğu anlaşılınca onaylanarak aktifleştirilmektedir. Bu uygulamamızın temel amacı sahte hesapların önüne geçmek ve insanların kandırılmasının engellenmek istenilmesidir. Hesabın sahte olduğu anlaşılan hesaplar anında ekibimiz tarafından silinmektedir.

Her şeyden Önce Güvenilirlik

Kullanıcılarımızın bilgilerini kesinlikle 3. şahıslar tarafından paylaşılamamaktadır. Hesabınızdaki konuşmalarınızı ve aktivitelerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sizi taciz eden kişileri engelleyebilir ve bize şikâyet edebilirsin. Hemen tanışmak için üye ol!

Önerilen Mekânlar

Bizi diğer buluşma siteleri arasından ayıran en büyük özelliklerden birisi de üye olup tanışan kişilere sunduğumuz mekân tercihleridir. Birçok ilden alınan bilgilere göre popülerliği ve sunulan hizmete göre seçilen bu buluşma yerleri sizin için özel olarak seçildi. Bu seçimleri direkt olarak aktif olan üyelerimiz, tecrübeleri ışığında bizlere önermektedir.

Büyüyen Ailemiz

Buluşma siteleri arasında açık ara önde olan sitemize ilgi artmakta, birçok ilden birçok yaşta yeni üyeler kazanmaktayız. Bununla birlikte sizlere daha iyi hizmet vermek için destek ekibimiz her gün daha fazla çalışmaktadır. Diğer arkadaşlık sitelerinden farklı olarak buluşma imkânı da sunmamız kuşkusuz bizi bu sektörde üst sıralara çıkaran büyük bir etken. Sen de yeni ilişkiler için hemen üye ol ve aramaya başla!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir