Bayanlara maddi destek

Bayanlara maddi destek

Merhaba ben Serkan bayanlara maddi destek için buradayım Uzun zamandır Avrupa ülkelerinde yaşamaktayım. Türkiye’ye yeni geldim bayan arkadaş arıyorum kendime her türlü maddi destek verebileceğim Bayan arkadaşa ihtiyacım var. Benimle arkadaş olmak isteyen bayanlar burada mı buradan Çağrı yapmak istiyorum Maddi veya manevi destek isteyen bayanlar için ben Avrupa’dan Türkiye’ye geldim durumum iyi Arabam evim bankada param. İhtiyacım olan tek şey sevgili arkadaş bayan arkadaş kısaca kendime arkadaş arıyorum bayanlara maddi destek sağlayabilirim. maddi destek isteyen bayanlar benimle tanışabilir bayanlar maddi destek için buraya ilan verebilir ben de maddi destek istiyorum kısaca öz geçmişini yazıp telefon numarasını buraya yazabilir. Veya mail adresini buraya yazabilir bayanlara maddi destek vermekten gurur duyarım belki sevgili Belki arkadaş belki dost olurum. Kim bilir maddi destek isteyen bayanlar varsa aranızda tanışabilirim arkadaş olabilirim bayan arkadaş arıyorum kendime maddi destek verebileceğim arkadaş arıyorum Benimle tanışmak isteyen bana mesaj yazabilir.

5 thoughts on “Bayanlara maddi destek

 1. SLMLAR BEN DENİZLİ’DEN YAŞIM 43 BİR EVLİLİK YAPTIM BOSANDİM ARAYİSİM ASLA YALAN MENFAAT OLMADAN DURUSTLUK GUVEN SAMIMIYET SAYGI SEVGİ HOŞGÖRÜ ANLAYIŞ GİZLİLİK ORTAMINDA AMA REEL AMA EN AZINDAN TELEFONDAN TEK BİR BAYANLA TANIŞMAK DÜZENLİ DÜZEYLİ İLİŞKİ HER ANI YAŞAMAK DOSTLUK SIRDAŞLIK SEVGİLİ OLMAK ÖZEL ANLAR YAŞAMAK YALNIZLIĞI MUTSUZLUĞU PAYLAŞMAK ORTAK OLMAK VS EĞERKİ GERÇEKTENDE ADAM GİBİ ADAM OLGUN DÜRÜST GÜVENİLİR ÖN YARGILI OLMAYAN KARŞINDAKİNİ ÖNEMSEYEN KIYMET BİLEN DÜRÜSTLÜĞE GÜVENE TEMİZLİĞE GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN SAMİMİ SIRDAŞ SAYGILI SEVİYELİ BİRİNLE GERÇEKTEN AMA GERÇEKTENDE TANIŞMAK İSTEYEN DAİMA GÜVENEBİLECEĞİM CİDDİ YALAN OLMAYAN DÜRÜST GÜVENİLİR SIRDAŞ GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN SAMİMİ BAYAN ARKADAS VARSA GERÇEKTENDE VARSA YAŞ ŞEHİR BOY KG BEKAR BOŞANMIŞ VS SORUN OLMAZ KENDİNİZİ TANITAN MESAJ ATIN TANIŞALIM WHATSAPP VARDIR NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM BUNU GÖZ ÖNÜNE ALIN .0506.058.05.95.

 2. merhaba ben de destek almak isityorum isim filiz bana maddi destek verecek erkek arkadaş arıyorum

  1. Merhaba filiz hanım. Ben de sizin gibi düşünceye sahip bayan arıyorum.
   Arayışınız geçerli ise lütfen yazın.
   gurbadrkan@outlo

 3. İzmirde maddi destek arayan bayanların dikkatine her ayın onbeşinde düzenli maddi destek sağlarım bayanlara karşı kendini bilen birisiyim izmir ve Manisa tercihim sizi bekliyorum mehmetarda214735@gmai

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir