Arkadaşlık sitenizin hayat hikayesi

Arkadaşlık sitesi olmak 

Arkadaşlık sitesi
Arkadaşlık sitesi

Evet biz bir arkadaşlık sitesi yiz her ne kadar zamanında sesli sohbet hizmeti yapsak da biz her zaman arkadaşlık namına dostluk namına elimizden gelen tüm gayretleri tüm hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Arkadaşlığın ve dostluğun bir arada olduğu çok büyük bir platform. Yani bir arkadaşlık sitesi biz yeri geldi güvenilir arkadaşlık sitesi olduk yeri geldi ücretsiz arkadaşlık sitesi olduk yeni geldi yeni arkadaşlık sitesi olduk. Ama biz her zaman arkadaşlık sitesi olduk sizlere 9 yıllık bir hizmeti 10. yılına buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti devam etmekteyiz biliyorsunuz.

Önce sesli sohbet sitesi olduk sonra arkadaşlık sitesi olduk!

Sesli sohbet
Sesli sohbet

Arkadaşlık hizmetleri ile sesli sohbet hizmetleri aynı platform içerisinde yer bulmaktadır. Peki sesli geminin hayat hikayesi nedir. Kısaca anlatalım sesli gemi 2009 yılında hizmete girmiş Google parlak dönemini yaşadı ve sitemiz Google tarafından üstün başarı aldı tüm sesli sohbet sitelerinin kapsayan blok çalışması yapılarak en iyi blog hizmeti veren sesli sohbet sitesi oldu. Yani şöyle diyelim bizim sitemizde hiç bir web sitesi Cesaret edip de blok atamadı ve atmadı da aynı şekilde bizler ve hiçbir şey siteye yazı yazmadık ve makale yazmadık. Biz her zaman seviyemizi koruduk çünkü biz arkadaşlık sitesi olduk ve olmaya da devam ediyoruz bugün sizlere samimi bir hizmet sunmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Sesli sohbet panelcisi ve sesli sohbet sitemiz bakış açımız!

Sesli sohbet panelci

Sesli sohbet panelci
Sesli sohbet panelci

Ama son zamanlarda sitemizden bazı sıkıntılarımız var öncelikle 9 yıllık hizmet aldığımız bir sesli sohbet panelcisi ni geride bıraktık. çünkü son zamanlarda sitemizde herhangi bir ilgisizliği ve bizden devam mı Para koparmak namına bir şeyler yapmaya çalışan 9 yıllık sesli sohbet panelci mizi arkamızda bıraktık. Yani sesli sohbet panelcisi ne biz yine Durmadık yolumuza devam ettik dedik ki insanlara en güzel hizmeti en güzel dostluğu en samimi arkadaşlığı sesligemi ile yapacaktır. Sesli gemi sanal alemi gelmiş geçmiş en büyük sesli sohbet de bir tanesi oldu ve o zamandan bu zamana kadar sesli gemi birçok el değiştirdi.

Sesligemi el değiştirdi!

sesligemi
sesligemi

Öncelikle sitemizi Rizeli bir arkadaş aldı arkasından siteyi şu anki kurucusu olan ben aldım ve benden sonra sitemiz benim bazı nedenlerden dolayı arkadaşlık sitemiz bir başkasına satılmıştır. Tekrardan siteyi geri alma kararı hissettiğim için bu site ile güzel şeyler yapacağımı ümit ettiğim için tekrar bu siteye almaya karar verdim. Bu siteyi satan arkadaş da panelci olmak için tasarımcı olmak için kaç yıllık sitemi satmaya karar vermiş. Tabii hakkı da var sonuçta onun da bir en iyi oldu bu sitede sesli gemide kimin eli olmadı ki herkesin kendine göre bir emin oldum sonra. Bu siteyi yabancı ülkede yaşayan zengin bir iş adamı aldı ve siteyi çalıştırmak istedi tabii ben bunlardan haberim yoktu. Hani bazı şeyler parayla olan şeyler değildir emek ve mücadele düzgün şeyler yapmak. Her zaman önde gelir ve öyle de olmuştu aradan zaman

arkadaşlık
arkadaşlık

geçti benim site o zengin insanın elinde soldu sarardı çöp sitesine döndü.

Arkadaşlık sitemiz hikayesi devam ediyor

Ve arkasından siteyi samsunlu bir arkadaş aldı onun da çok güzel bir sesli sohbet sitesi vardı. Çok güzel bir ortam vardı ve bu siteye aldanan resmen lanet etti. Niye mi çünkü ağlayanın malı gülen’e yansımaz derler ya aynen böyle oldu ve onun ortamın bu site yüzüne dağıldı. Ve arkadaş dan o sesli sohbet sitenin kendi kaderine bıraktı. Ve sesli gene yaklaşık 1 sene boyunca kaderine terk edilmiş bir site olarak sanal alemde boy gösterdi. Ve sahneye ben çıktım ve arkadaştan dan bu sitenin profesyonel panel dediğimiz sesli sohbet panelcisi. Yani sesli chat panelcileri hizmeti veren bir panelci deydi ve ben bu siteye almak için Bu sitenin İlk Sahibine 50 lik bir borç aldım arkasından sesli gemi tekrar aldım ve 9 yıl boyunca. Sesli sohbet bana yazısıyla üç aşağı beş yukarı mücadele ettik ve karar aldık artık sesli gemi sesli sohbet sitesi değil Sesli gemi artık arkadaşlık sitesi olacaktır.

Sesli sohbet de arkadaşlık sitesi ile google adsense hesabına geçiş yapıyor!

Google adsense 
Google adsense

Google adsense hesabı ve arkadaşlık sitesi

Böyle de yaptık artık sesli gemi arkadaşlık sitesi olarak insanlara hizmet vermekte ve insanlara dostluğun ve Arkadaşları’nın asla vazgeçemeyeceğiniz bir unsur olduğunu gösterdi. Tabii sesli gemi başarılarına devam etti sitemizi satan arkadaş. Bu siteden para kazanmak adında sitemizi google adsense ile tanıştırdı ve sitemiz Google adsense eylem yaklaşık 4 yıldır bir hizmet aldığı devam ediyoruz. Bu şekilde arkasından sitemiz 1 yıl boyunca belki de 2 yıl boyunca bize Google adsense hesabı alan arkadaşa güzel paralar kazandılar da hani emeğinin karşılığını aldı ve arkasından siteyi tekrar. Ben geri aldım her şeyiyle beraber onunla dostluğumuz bitmişti çünkü öyle bir dostluk Aslan olmamıştı ki sadece parayla dayanan biz dostlukmuş. Ve ben bunu yüzüne haykırdım neyse fazla uzun tutmayalım aradan zaman geçti sitemiz son zamanlarda bir saldırı aldı çünkü büyük kelimelerden. Google’da bir numara oluyorduk ve zirveye çıkıyorduk bizi engellemeye çalışan. Bizim de oyun oynamaya çalışan Büyük arkadaşlık siteleri vardı.

Arkadaşlık sitemiz devamlı saldırı alıyordu?

Arkadaşlık Sitemiz saldırı almıştı!
arkadaşlık siteleri
arkadaşlık siteleri

Ve sitelerimize devamlı saldırılar yapıyorlardı ve başarılı oldu saldırıdan sor sonra siteniz devamlı düşüşe geçti ünlü bir türlü kesemedik ve duruma hakim olmak için tekrardan siteye makale yazarların da makale satın almaya başladım 150 tane 300 tane makaleler almaya başladım. Bir türlü sitenin düşüşüne engel olamıyordum tüm indexleri gitmişti zirvedeki olduğum kelimelerde düşmeye başladı ve bu şekilde devam etti ve sesli sohbet panelinin değişmesi  gerekiyordu. Yani tema değiştirmem gerekiyordu çünkü eski temayla bu iş olmayacak da temada açık vardı ve sesli sohbet panelcim bunu bir türlü bulamıyordu. Sitenin bir yerinde açık vardı ama sesli sohbet panelcisi asla bunu Nerede olduğunu bulamadım. Aradan zaman geçti ben WordPress ücretsiz temalardan siteme bir tane tema yükledim ve altına iki üc tanesi terimi birbirine bağlayan link inşası ettim ve sorun vardı, linklerin çifti ve düzelmiyor orada ve arkasından Panelci mi bunları bahsettiğim de panelcim benden yani ses sohbet panelcisi hani bizim sitemizde zamanında ses sohbet paneli olduğu için maalesef nokta bile koysam bizden devamlı para istiyordu. Artık sıkılmıştım eğer ki bir hizmet versem parasını alırdı yaptığı iş bir işin hakkı yoktu çünkü işini doğru yapmıyordu ve beceremiyordum ve karşısına çıktım bunları bu şekilde söyledim.

9 yıl boyunca tecrübesi sesli sohbet panelci olduğunun sanan sesli sohbet panelcisiyle çalıştım 9 yıl!

Sahtekar sesli sohbet panelcileri!

sesli gemi
sesli gemi

Ve onunla 9 yıllık bir hizmete son noktayı koyduk ve sitemi başka bir firmaya taşıdım. Artık yeni şeyler yapmayı planlıyordum ama maalesef sesli geminin. Bu kötü kaderi bir türlü güzel bir şey yapmama engel de ve yapamıyorum hala ve 2 aylık yeni bir firma ile anlaştık. Her şey başta çok gidiyordu ve son zamanlarda SSL güncellemesi ile karşılaştım sitelerinin tamamı bir de 2 gün boyunca kapalı kaldı ve beni bu durum daha fazla üzdü belki bu firmayla daha tüm anlaşma iptal edebilirim. Çünkü ben arkadaşlık sitesi işim sizlere daha iyi bir hizmet vermek için daha iyi sunucularla daha iyi bir hosting firmasıyla çalışmak zorundayım. Amacım sizlere daha kaliteli bir arkadaşlık sunmaktır. Eğer ben sizlere büyük bir hizmet sunmak istiyorsam en iyi firmalarla çalışmak zorundayım işte arkadaşlar arkadaşlık sistemi hayat hikayesi bu. Acaba ben bu işi başarabilir miyim size daha güzel arkadaşlık hizmeti nasıl yaparım diye düşüyorum. İşte arkadaşlar arkadaşlık sitesi olmak o kadar zor ki bunun anlayan ve yaşayan bilir.

 

arkadaşlık sitesi, sesli sohbet, sesli sohbet siteleri, sesli sohbet sitesi, sesli sohbet panelcileri, sesli sohbet panelcisi,sesli sohbet panel, arkadaşlık siteleri, google adsense, google adsense hesabı,ssl gönceleri, panelci, wordpress, wordpress ücretsiz temalar, hosting firmaları, hosting, makale yazarları, makale yazarı, arkadaşlık

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir