Arkadasariyor, Arkadasariyorum

Arkadasariyor, Arkadasariyorum

Arkadasariyor, Arkadasariyorum
Arkadasariyor, Arkadasariyorum

Merhaba sevgili arkadaşlık siteleri arayan üyelerimiz şimdi bu gün size iki konuda sizin hangisinin tercih edeceğiniz bakacağız siz hangi kelimeyi tercih ediyorsun hep beraber görelim. Sanal alem de arkadaşlık arayan insanlara soruyorum arkadasariyor kelimesinde kimler arkadasariyor bayanlar mı daha çok arkadasariyor yoksa erkekler mi daha çok arkadasariyor?

 

Arkadasariyor bu mu ?

 

Yukarıdaki kelimeler de insanları en çok aramakta olduğun kelimemiz arkadasariyor kelimesi peki kim arkadasariyor? Erkekler mı arkadaşariyor yoksa kızlar mı arkadasariyor bu sorunun cevaplar mısınız? Bence en mantıklısı arkadaş arıyor olmalı dimi arkadaşlar insanlar arkadaş arıyor mesela. Yada bayanlar arkadaş arıyor olmalı bence kısaca bu kelime arayışı bence uygunsuz ve anlamsız bir kelime insanlar arkadasariyor değil de insanlar arkadaş arıyor olmalı aslında.

 

Arkadasarıyorum bu mu?

 

Yukarıdaki diğer kelimemiz de birinin arkadasariyorum yani ben kendime arkadasariyorum sanal alem de demek istiyorlar sanırım ama bu kelime de uygunsuz olarak gözüküyor. Aslında bizim ana kelimemiz şu şekilde olamalı arkadaş arıyorum ne kadar güzel ve anlamlı değil mi arkadaşlar. Kelimenin özünde direk karşı tarafa hitaben bir cümle kurulmuş ve güzel de olmuş bence.

 

Arkadaş arıyor

 

Arkadaşlar sanal alem de murat arkadaş arıyor veya sanal alem de funda arkadaş arıyor ikisi de güzel ve anlamlı kelimeler dimi peki sizce hangisi olamalı arkadaş arıyor veya erkek arkadaş arıyor yada bayan arkadaş arıyor direk ne aradığının karşı tarafa bildiriyor. Aslı mesele bu iki kelime arasında bize uygun cümleleri seçmemiz ve insanlarla direk arkadaşlık için bu kelime üzerinde yoğunluk kurmalıyız arkadaşlar.,

 

Arkadaş Arıyorum 

Bak bu daha güzel kelime aslında arkadaş arıyorum veya erkek arkadaş arıyorum gibi anlamlı ve güzel bir cümle olmuş insanlar bu kelime üzerinde arkadaş bulabilir yani bize de sanal alem de bu tarz aramalar yaparak arkadaşlık sitemize insanları misafir edebiliriz. Ahmet arkadaş arıyor veya kendime erkek arkadaş arıyorum da olabilir kısaca bu iki güzel kelimeler de siz hangisinin seçiyorsun.

 

Bu bir anket yazısı

  1. Arkadasariyor
  2. Arkadasariyorum

insanlar iki kelime üzerinde arkadaşlık kurmaya çalışıyor siz hangisi diyorsun? Yorumlarınız bizimle paylaşır mısınız arkadaşlar.

 

2 thoughts on “Arkadasariyor, Arkadasariyorum

  1. Merhaba ben serpil bence arkadaş arıyorum daha hoş duruyor madem bu bir anket ben de arkadaş arıyorum kelimesine oy veriyorum

  2. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir