Arkadaş Arıyorum Türkiyeden

Türkiyeden

Arkadaş Arıyorum Türkiyeden
Arkadaş Arıyorum Türkiyeden

Arkadaş arıyorum Türkiyeden olsun istiyorum eğer Türkiye de adam gibi biri çıkarsa onula bir ömür boyu mutlu olacağım ve onun  her zaman mutlu edeceğim buna söz veriyorum. Türkiyeden arkadaş arıyorum kendine güven Türk erkekleri var mı aranızda beni mutlu edecek tek sözcük adam gibi sevdiğin söylemesi ve bana bunun demesi olacaktır. İnternet de arkadaş arıyorum türkiyeden olsun diyorum neden mı Türkiye? Çünkü Türk erkekleri acık ve net olgun kişilerdir. Türk erkeğin de adam gibi sevmek adam gibi sahip çıkma vardır özünde. Türk erkeğin de her zaman heyecan vardır. Türk erkekleri adam gibi sever adam gibi yaşar.

Arkadaş Arıyorum

Kendime artık Türkiye de yaşayan Türk erkekleri arıyorum sanal alem de artık yavaş yavaş çıkma ve olgun beylerle tanışmak istiyorum adam gibi sevgi adam gibi aşk arıyorum adam olan bana adam gibi yazar gerisi hikaye. Türk erkek arkadaş arıyorum kendime adam olan adam gibi mesaj atar adam olan Türk erkekleri ne canım feda olsun diyorum. Aslında Türk erkekleri bizi her zaman mutlu eden ve bizi her zaman başkasına karşı koruya kollayan erkeklere Türk erkeği deriz. Kısaca ben Türk erkeği arıyorum benimle tanışmak ister mısın?


5 thoughts on “Arkadaş Arıyorum Türkiyeden

  1. SLMLAR BEN DENİZLİ’DEN YAŞIM 43 BİR EVLİLİK YAPTIM BOSANDİM ARAYİSİM ASLA YALAN OLMADAN DÜRÜSTLÜK GÜVEN SAMİMİYET SAYGI SEVGİ HOŞGÖRÜ ANLAYIŞ GİZLİLİK ORTAMINDA AMA REEL AMA EN AZINDAN TELEFONDAN TEK BİR BAYANLA TANIŞMAK DÜZENLİ DÜZEYLİ İLİŞKİ HER ANI YAŞAMAK DOSTLUK SIRDAŞLIK SEVGİLİ OLMAK ÖZEL ANLAR YAŞAMAK YALNIZLIĞI MUTSUZLUĞU PAYLAŞMAK ORTAK OLMAK VS EĞERKİ GERÇEKTENDE ADAM GİBİ ADAM OLGUN DÜRÜST GÜVENİLİR ÖN YARGILI OLMAYAN KARŞINDAKİNİ ÖNEMSEYEN KIYMET BİLEN DÜRÜSTLÜĞE GÜVENE TEMİZLİĞE GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN SAMİMİ SIRDAŞ SAYGILI SEVİYELİ BİRİNLE GERÇEKTEN AMA GERÇEKTENDE TANIŞMAK İSTEYEN DAİMA GÜVENEBİLECEĞİM CİDDİ YALAN OLMAYAN DÜRÜST GÜVENİLİR SIRDAŞ GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN SAMİMİ BAYAN ARKADAS VARSA GERÇEKTENDE VARSA YAŞ ŞEHİR BOY KG BEKAR BOŞANMIŞ VS SORUN OLMAZ KENDİNİZİ TANITAN MESAJ ATIN TANIŞALIM WHATSAPP VARDIR NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM BUNU GÖZ ÖNÜNE ALIN .0506.058.05.95.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir