Arkadaş arıyorum tel

Arkadaş arıyorum tel
tel

İnternet de arkadaş arıyorum tel veren erkeklerle tanışmak istiyorum bana telefonun yazar mısın? Benimle telefon da konuşmak isteyen erkeklerle tanışmak arkadaş olmak istiyorum benimle samimi sohbet edecek erkek arkadaş arıyorum tel numaranız bana yazar mısınız? Sanal alem de ereklerle tanışma arkadaşlık kurmak için buradayım benimle güzel sohbet edecek erkek arkadaş arıyorum tel veren erkeklerle tanışma arkadaşlık kurmak istiyorum. Ama öncelikle tele de önce kısa bir tanışmak ve karşımdaki erkekleri tanıma ve onun ne istediğin bilmek isterim arkadaşlar. Sonuçta sanal alem de erkek arkadaş arıyoruz belki mutlu oluruz belki mutsuz oluruz yani karşımdaki erkekleri önce kısa tanıtım mesajları yazarsa sevinirim arkadaşlar.

Arkadaş Arıyorum

Erkek arkadaş arıyorum ve artık burada bu gece bulacağım diye düşüyorum erkek arkadaşla güzel vakitler geçirmek istiyorum benimle tanışmak ve arkadaşlık kurmak ister misin? O halde bana önce tanıtım mesajları yazarak benimle tanış arkadaş ol sonra telefonda konuşalım olur mu? Sonuçta sana güvenme lazım değil mi sana alışma gerek sana ısınma gerek sana inanmak gerek haksız mıyım arkadaşlar. Burası sanal alem kim kime ne yaptığı belli olmuyor biz de adam gibi birinin seçmek isteriz sonuçta mutlu olacak olan biziz. Kısaca arkadaşlar benimle tanışmak isteyenler arkadaş arıyorum tel yazarak benimle arkadaşlık kurabilirsiniz. İnternet dünyasında arkadaşlıklar öncelikler güven ortamında meydan gelmesi gerekir doğru mu? Biz bayanlar olarak bunu hissetmek istiyoruz bana bunu hissetir gerisi ben de olur mu?


2 thoughts on “Arkadaş arıyorum tel

  1. Adim umut balıkesir merkezde yaşıyorum yaşım 24 ben sana numarami verdim numara için erken degilmi dedin şimdide numara ver diye durum paylaşmışsın ne tur bir insansiniz siz bayan

  2. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım whatsap vardır not kesinlikle yurt dışından arayan mesaj atan olmasın ayricada evlilik düşünmüyorum bunu göz önüne alın sıfır besyuz altı sıfır elli sekiz sıfır beş doksan beş .0506.058.05.95.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir