Arkadaş Arıyorum Erkek

Herkesin bildiği gibi internet hayatımızda giderek daha fazla yer alıyor. Bu durum ayrıca tartışmaya açık bir konu, ancak yeni insanlarla tanışma açısından bazı avantajları olduğu da görülebiliyor. Sanal ortamdaki chat sitesi üzerinde binlerce kişi yer aldığında bu kadar kişiden seçim yapma şansınız oluyor. Yeni bir eş, partner, sevgili veya arkadaş arayışınız varsa üye olmanız ve sohbete başlamanız yeterli. Hatta kendi şehrinizde olan kişileri seçerek sohbetin ilerlemesi durumunda gerçekten de buluşabilir, boyut atlama durumu yaşayabilirsiniz. Her zaman olmasa da bazen şans, kişiler, durum ve koşullara da bağlı olarak evliliğe kadar bile giden ilişkiler görmek mümkün. Tekrar belirtmek gerekiyor, tamamen size ve ilişkinin şartlarına bağlı bir durum.

Erkekler Sohbet Sitelerine Neden Girer?

Erkek arkadaş arayışınız varsa ücretsiz sohbet sitesi üzerinden yeni kişilerle tanışabilir ve kendi beğenilerinize uyan kişiler arasından seçim yapabilirsiniz. Karşılıklı yazılı sohbetle başlangıç tanışması başladıktan sonra isteğe göre görsel oalrak da iletişim başlayabilir. Daha ciddi bir boyutta düşünürseniz de gerçek görüşme yapabilir, hayatınızda yeni biriyle başlangıç yaşayabilirsiniz. Ancak erkeklerin genel olarak daha fazla aldatmaya meyilli olduğunu ve internet üzerinden gerçek hayattaki değerlerin daha da soyut hale geldiğini kabul etmek gerekiyor. Ancak bu durum ciddi ve duygusal ilişki isteyen kadınlar için geçerli. Daha yüzeysel ve geçici bir ilişki istiyorsanız da buna göre buna göre erkek seçebilirsiniz. Erkekler neden sohbet sitelerine girer şeklinde bir soruyu cevaplamak gerekirse, bunun farklı nedenleri olabilir. Bekar olup sevgili – eş arayanlar olduğu gibi evli olup ikinci ya da daha fazla partner arayanlar da bulunuyor. Bazen de bunların hiçbirini yapmak istemeyebiliyor. Öylesine sohbet sitesinde geziyor. Yani tamamen göreceli bir durum söz konusu.

Sohbet Sitesinde Nelere Dikkat Etmek Gerek

Kişisel bilgilerinizin arkadaşlık sitesi üyelerindeki kişiler tarafından haberiniz olmadan kullanılması riski en yaygın görülen durum olduğu için buna öncelikle dikkat etmek gerekiyor. Üyelik yaptırdıktan sonra kimlik no, pasaport ya da hesap numaralarınızı, müstehcen fotoğraflarınızı ilk tanıştığınız kişilerle  paylaşmaktan kaçınınız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir