» SesliZirvem» SesliGemi,Erkek Arayan Bayan İlanları,evlilik sitesi
Hosgeldiniz Bugun 08. 16. 2018


SesliZirvem

ada

Sevgili Seslizirvem misafirleri ve ziyaretçilerimiz öncelikle hepinizde özür dileyerek sözlerime başlamak isterim. Ben sesli chat siteleri de 15 yılımı vermiş biriyim. Çok kötü ve çok güzel şeyler paylaştım bu sesli chat siteleri de. Ama kimseye kötülüğüm olmamıştır. Sadece kendime zararım olan biriyim o yüzde ne geldiyse başıma iyi niyetim de geldi. Simdik konuya girmek üzerek sözlerime başlamaktayım. Ben sesli zirvem sitesi ile tanıştım tanışmamı sağlayan sesli sohbet panelcileri de birinin bana yazmış olduğun mesaj da sitenin isimi girerek burayla tanıştım. Site sahip ile sohbet ederek bir dostluk kurmaya çalıştım. Sesli zirvem mi sahibi bana dedi ki bizim sitemizi Google de ban yedi bize yardımcı olur musun diyerek bana yalvarmaya başladın. Ben de iyi niyetim de dolayı seslizirvem me yardımcı olmak için elimde gelenin yapmak üzere bir kaç bilgi paylaştım. Neyse fazla uzatmayalım ve ben o arada kendi arkadaşlık sitemi seslizirvem mi sitesine destek amaçlı yönlendirdim. Seslizirvem mi sahibi adam bize yetki vermiş sağ olsun ama düşün yetki yazarak beni zor durumda bırakmış. Gerçi onunda bir önemi yok sonuçta seslizirvem mi sahibi bizi tam anlamıyla bizi ekmeye çalışmış ama önemsiz. Neyse sitesine bugünler de giriş ve bilgi alışverişi için girdim ilk odasında sohbet ediyorduk lakin bir tatsız hadise gerçekleşti. Bi bayan arkadaş geldi ve oradaki kişiler onun rumuz ile dalga geçmeye başladı. Ben de dedim ki eğer siz rahatsız olduysanız çıkabilirsiniz. dedim. Hemen o sesli zirvem mi yalaka dangalak yetkileri de biri kadına kendi çapında sahip çıkma üzere bize laf saymaya başladı. Ve bunula da kalmadı üzerimizde komut kullanmaya başladı ve bende dedim ona ben sitenizi yetkilisi değilim site kurucularındanım dedim. Yanlış mı sizce? Ben oraya kendi sitemi getirmişim tabi ki bunun demeye hakkım var. Sonra o bana yalvaran seslizirvem sahibi benim sitede atarak bu essiz dostluğumuza leke getirmiştir. Boşuna demiyorlar ayıda post kürt de dost olmaz diye…

 

Evet dostlarımı eğer sizleri kıracak bir şey dediysem hepinizde özür dilerim amacım siteyi veya site sahibinin kötülemek değil ama ortada bir yanlış anlaşılma var. Simdik sesli chat kullanıcılarına soruyoruz sizlerle bu haksızlık karşısında seslizirvem sitesinin tercih eder misiniz? Ben böyle bir bir yanlışa asla göz yummayan biriyim ve asla kabul etmiyorum. Bu saat de sonra böyle siteleri şiddetle kınıyorum.

Uyarı: Sesli chat sitelerine yakışır ortam kurmak üzere tasarlanmış olan sesli chat sitelerindeki site sahiplerine sesleniyoruz. Bizler ve sizler hepimiz aslında user sadece komutla insanları susturmayın. Kendinize güvenmiyorsanız sesli chat siteleri kurmayın sizleri yüzünde bu sanal alem dediğimiz ortam bozluyor. Bunları sorumlusu bu işin yapamayan sesli chat site sahipleridir.

 

 

Saygılarımla TeK_Cizgi


Yorum Yap

Tüm haksızlığa karşı susmayalim

2 sene önce yazıldı.Arkadaşlık Sitesi Mobil Arkadaşlık arkadaşlık uygulamaları android