Hosgeldiniz Bugun 04. 23. 2018


SesliSehir Dahisi

Sesli sohbet sitelerinin göz bebeğin olana sesli şehir sitesinde bir dahisi anlatıyor.Kim bu dahi adam ?  Geçmişte en çok takıldığım siteler bir seslisehir sitesi bir çok anılarımı la beraber devamlı sohbet etiğim tek site olan seslişehir ortamı da süper.Ama ne yazı ki bazı görevlileri sohbet de anlamıyor sanırım hemen insanları üzerinde komut kullanmaya başlıyor.Site sahibinin umurunda bile değil ama her şeyi bir karşılığı vardır.Ben sesli şehir de eskide beri takıla biriyim ve eskileri iyi tanırım onlar de beni iyi tanır.Adımı cıkmış bir kere blogcu diye dogru ben blogcuyum ama saglam blog atarım sesli şehir kelime side ilk sayfa  2 sıraya alması lazım benim atığım blog yoksa ne anlamı kalır bloglarımı yani dimi? Seslişehir gorevliler aklı olun aklınızı almayım adam gibi sohbet etin insanları Banlamayın  sakın bende size tavsiye olsun.

 

 

Uyarı:Kim olursa olsun hangi site olursa olsun haksızlığa  tahammülüm yoktur.Kral olsa fark etme eğer burası sohbet sitesi se eğer insanlar karşı biraz daha ılımlı yaklaşın derim size.

 

Not:Sevgili Nef e Hanım yani elvan hanım odan seni olabilir ama sunu unutma bizler olmasa sizler bir hiç siniz. seni belkide 1 atan kişi ben oldum ama güzel de oldu çünkü sen ezana saygılı olmadı ve İspanyolca  şarkı çalmaya başladı seni o uyardığım halde devam etin.saydım sana 1 2 3 4 5  diye ama sen benimle dalga geçti sanrım bende seni sitede atım hepsi bu sevgili elvan hanım yani seslisehirin yöneticisi

 

 

İmza:TeK_Cizgi


Yorum Yap


Arkadaşlık Sitesi

Kadın Hastalıkları

Arkadaşlık Sitesi

Kameralı Chat

Sesli Chat