Hosgeldiniz Bugun 04. 25. 2018


Serinilan

serinilan

Serinilan

 

Başlıktan da belli olduğu üzere serinilan ilan vermek isteyen arkadaşlar burada kolayca seri ilanlar vermek üzere hazırlamıştır. Siz değerli misafirlerimize ücretsiz seri ilan sayfamız hizmete girmiştir. Artık siz de ister erkek arkadaş ilanları verin isterseniz bayan arkadaş arıyorum ilanın verin size kalmış. Serinilan verecek olan arkadaşlar öncelikle ilanlarınız sitemize uygun şekilde olması gerekiyor. Ayrıca seri ilan verecek olan kişiler ilanlarında neyi bulmak istediğiniz veya neyi almak istediğinin yazmaları gerekiyor. Bu yıl sitemizde çok değiş konuları hep beraber işliyoruz. Belki sizlere ilan vererek kendinize göre bir bayan arkadaş veya erkek arkadaş bulmak ve tanışmak fırsatının bulabilirsiniz. Ayrıca ilan verecek arkadaşlarımızda bazılar sitemizdeki sohbet odamızda ücretsiz yetkili olabilir. Hani bir taşla iki kuş misali deriz ya işte onun da burada kolayca bulabilirsiniz.

 

Seri İlanlar

 

Serin ilanlar

Serin ilanlar

Seri ilanlar vermek istiyorum ama nasıl seri ilanlar vereceğim diye düşüne arkadaşlar. Seri ilanlar verecek olan arkadaşlar öncelikle sitemize giriş yapıyorsunuz sonra da ilan vermek için sitemizdeki serinilan bölümüne giriş yapıyorsunuz. Orada ücretsiz seri ilanlarınız bizlere diğer misafirlerimize sunuyoruz. İlan sayfamızdaki seri ilanlar sayesinde siz de artık kendinize uygun kişileri kolayca bulmanıza yardımcı olacak seri ilanları sitemi sayesinde bulabilirsiniz.

 

Serinilan verecek olan arkadaşların dikkatine

 

  1. Öncelikle adınız yazıyorsunuz.
  2. Sonra da telefonu numaranızı yazıyorsunuz.
  3. Mail adresiniz yazıyorsunuz.
  4. Neden seri ilanlar vermek istediğiniz açıklıyorsunuz.
  5. Serinilan verirken ne konuda seri ilanlar vermek istediğiniz belirtiyorsunuz.

 

Tüm seri ilanlarınız sitemize yayınlıyoruz siz de artık seri ilan sayfamıza giriş yaparak seriilan verebilirsiniz. Katılımcı arkadaşlara başarılar dilerim…


Yorum Yap
Kürşad

iyi akşamlar tanışmak isteyen bayanları beklerim 5366536611..

1 sene önce yazıldı.

SEVDA BEN İSTANBUL ANADOLU DA YAŞIYORUM YAŞ 30 DUL BAYANIM BENİMLE TANIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

1 sene önce yazıldı.


Arkadaşlık Sitesi

Kadın Hastalıkları

Arkadaşlık Sitesi

Kameralı Chat

Sesli Chat