Hosgeldiniz Bugun 03. 19. 2018


Satılık Arkadaşlık Sitesi

Türkiye’nin en çok tıklanan arkadaşlık sitesi kelimesinde satılık olan arkadaşlık sitemiz satmaya karar verdik. 2009 yılında hizmete giren arkadaşlık sitemize öncelikle ilk hizmete girdiğin an önce sesli sohbet hizmeti insanlara yaşamak üzere hizmet vermiş ve ödül almış olan sitemi satılıktır. Arkadaşlık sitemizde hem kameralı sohbet hizmeti sağlayan arkadaşlık sitesi satılıktır. Peki bu arkadaşlık sitesi nasıl arkadaşlık sitesi kelimesinde ve sesli sohbet de favori oldu.

Sesli sohbet de dahi

Sesli sohbet ve sesli chat siteleri içinde en hızlı ve en kolay şekilde sohbet odalarında insanları bir araya toplayan sesli sohbet ve sesli chat sitelerinin gözdesi arkadaşlık sitesi olan bizim sitemize oldu. Sesli sohbet de insanlar hep birbirine amaçsızca yazılar yazarak sesli sohbet sitelerinin Google de ban yedirdi. Artık sesli sohbet siteleri de bu işin farkımda ona göre kendilerine yol çiziyor. Sesli sohbet site sahipleri sanki sesli sohbet kelimesinde üst sırada olmak için milyonlarca para veriyor. Ne yazık ki parası hep boşa gidiyor amaç sesli sohbet kelimesinde ilk sayfada olma değil ama insanlara ve kullanıcılara daim kalıcı arkadaşlık hizmeti vermekten geçiyor.

 

Sesli Chat Ziyaretçileri

Buradan sesli chat sitelerindeki sesli chat site sahipleri ve ziyaretçilerine sesleniyoruz. Sesli chat siteleri de zirvede olmak her sesli chat sitelerinin hayalidir. Bu sesli chat kelimesinde en yukarıda zirvede olmak için sesli chat siteleri en popüler kelimeler üzerinde hedefe gitmek için birbiriyle yarışmaktadır. Ama milyonlarca sesli chat site var tabi bunu fırsat bilen bazı düzenbaz insanlar yok sizi siteniz ilk sayfaya getireceğiz diyerek sesli chat site sahiplerini bir güzel dolandırmaktadır. Tabi o sesli chat siteleri o kelimelerde çıkma için her şeye göz yummaktadır. İşte sorunun başladığın yer orası asıl mesele sesli chat da zirvede olmak mı tabi ki hayır sesli chat da parmakla gösteriler sesli chat sitesi bu işte diyen insanlardır. Yani sunun demek isteriz artık o sesli chat site sahipleri siteniz her kelimede lider olabilir ama size daim ziyaretçiler daim dostluklar yok işe sesli chat siteleriniz ne işe yarıyor. Sadece sesli chat kelimesinde ilk sayfada görmek mi sizi amacınız.

 

Sesli Siteleri İmkanları

 

Türkiye de sesli siteleri sesli sohbet ve sesli chat da neler yapıyorlar sizce ne tür imkanlara sahip neler bizlere ve siz değerli insanlara hizmet veriyorlar. Sesli siteleri her kez bildiğin üzere sohbet odalarına sahip sadece o sohbet odalarında ziyaretçilerine sesli veya görüntülü hizmet sağlıyor. Peki ziyaretçiler artık sesli siteler de neler bekliyor bunu kimse soruyor mu sesli site sahipleri ziyaretçi gelsin de nasıl gelirse gelsin diyor. Artık sesli siteler de her gün ziyaretçiler azalmakta neden mi? çünkü ziyaretçilerine yeterince değer ve samimi olmuyor ve o insanlar artık burada kalmak yerine başka sesli siteleri ne gidiyor .

 

Arkadaşlık sitemizde her türlü anıları yaşamış sanal alemde hem sesli sohbet olsun hem de sesli chat olsun çok olayları yaşamış ve insanlara değer vermiş ve artık bu sesli sohbet de yeri olmadığının düşünmüştür. O yüzde sesli sohbeti ve sesli chatın  yerine arkadaşlık sitesi kelimesinde ön sırada olmaya karar vermiş ve sitemizi o kelimede üst sıraya taşımıştır. Başarılı bir sesli sohbet sitesi her zaman insana değer veriyor neden acaba. Çünkü sesli chat da sadece sohbet var o sohbetler de tanışlar arasında yapılmaktadır.

 

Son olarak sunu diyelim bizi artık sitemiz üst sıraya taşıdık ve sitemizi başka bir insana teslim etmek üzere satmaya karar verdik o halde sizlerde bu kadar acık ve düzgünce konuya hakim olan sitenin sahibi olmak ister misin? O zaman bir karar ver .Karar verirken iyice düşün çünkü büyük sitenin büyük derdi olur. Almaya karar verirseniz sitemize giriş yaprak iletişim de bize kolaca ulaşabilirsiniz .

 

Daim arkadaşlık ve huzurlu bir site için sitemize bekleriz.

 

Saygılarımla,

Yazar: TeK_Cizgi Kurucu Ceo


Benzer Yazılar
10 Şubat 2018

Ankara Dul Bayan

9 Haziran 2017 Arkadaşların Dikkatine

Arkadaşların Dikkatine

DAHA FAZLA
Yorum Yap
Turan

Merhaba ismim turan 35yaşındayım 175boyundayım 75kg hatay antakya da yaşıyorum gizliliye önem veren biriyim her yaşta bayanlar gizlilik içinde arayın görüşelim 05050379514

7 ay önce yazıldı.

bu kadar güzel bir sitenin neden satıyorsun yarıca merhaba beyler

1 sene önce yazıldı.


Arkadaşlık Sitesi

Kadın Hastalıkları

Arkadaşlık Sitesi

Kameralı Chat

Sesli Chat