Hosgeldiniz Bugun 04. 22. 2018


Periscope Nedir? Nasıl Kullanılır

  PERİSCOPE NEDİR?

Periscope insanların karşılıklı olarak görüntülü sohbet etmeleri için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamada insanlar  kendileri tarafından açtıkları sohbet odalarında kişilerin sordukları soruları  ve sosyal medya aracılığıyla tanışarak arkadaş olabilmektedirler.

SOHBET ODALARI NASILAÇILIR ?

periscope’ ta oda açmanın  basamakları genel olarak şöyledir. periscope  kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra alta ‘ki kamera amblemi tıklanarak oda açabilmektedir bu oda açtığı zaman sadece odada açan kişi  görüntülüdür diğer kişiler ise görüntüsüz olarak sorular sorarlar

SOHBETTENDE MEMNUN  KALMA

Oda sahibinin  sohbetinden memnun kalan izleyiciler kenardaki kalp ambleminin  üzerine basarak kalp atabilirler

İZLEYİCİLER NASIL ODADAN ATILIR

Genelde periscop da argo kelimeler ve  sapıkça  yazılar yazanlardan oda sahipleri oda dan atmak ister bu gibi durumlarda öncelikle yazan kişinin ismine bakılır ve üzerine tıklanır block la tuşuyla atılır.

PERİSCOP’TA FAME NASIL OLUNUR

Periscopta fame olmak için seyircilerden kalp atılması gerekir bu sayede periscop ta en üst sıralarda olunabilir  ve fame olunur

SESLİ GEMİ’NİN  PERİSCOP’TAKİ KİŞİLERE KARŞI YORUMU

Bizler internet üzerinde kameralı sohbet hizmetleri vermekteyiz ama bu yeni sitem cep telefonlarında geniş bir çevreye hitap etmekte. Bizlerde sizler için bu bilgileri sizlere sunuyoruz. Sevgili periscop kullanıcıları size bu uygulamada eğlenceli ve keyifli dakikalar dilerim ve bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 


Benzer Yazılar
10 Şubat 2018

Ankara Dul Bayan

9 Haziran 2017 Arkadaşların Dikkatine

Arkadaşların Dikkatine

DAHA FAZLA
Yorum Yap


Arkadaşlık Sitesi

Kadın Hastalıkları

Arkadaşlık Sitesi

Kameralı Chat

Sesli Chat