Hosgeldiniz Bugun 07. 19. 2018


Kameralı Ücretsiz Sohbet

Kameralı Ücretsiz Sohbet

Monoton hayattan sıkılanlar, yeni insanlar tanıyarak hayatına renk katmak isteyenler, sevgili, eş, partner, arkadaş bulmak isteyenler chat sohbet sitesi üyeliği yaptırarak binlerce kişiyle tanışma fırsatı yakalıyorlar. Bir yandan bu platformdan ciddi ilişki arayışı pek gerçekçi ve sağlıklı gibi görünmese de fırsat vermesi açsından da yararlı gibi duruyor. Yani kendi zevkinize göre insanlarla tanışabilir, aralarından seçim yaparak tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Bunun için önce kendi isminize ve beğenilerinize özel bir profil oluşturmanız gerekiyor. Burada kendinizi ifade eden bir fotoğrafınız, sizi anlatan birkaç cümle ve sitede arayışınızın ne olduğuna dair bir yazı bulunabilir. Bu sayede yabancı kişiler sizin hakkınızda bilgi edinecektir.

Kameralı Görüşme Sohbet

Bir sohbet başlamasının ardından genelde ön tanışma yazı ile olur bir süre tanıma evresi geçtikten sonra görüntülü konuşma isteği başlayabilir. Ücretsiz sohbet sitesi üzerinden görsel ve sese dayalı konuşma yapabilirsiniz. Böylece yazıdan anlayamadığınız birçok taş yerine oturacaktır. Yazılanlar insan fark etmeksizin herkes için aynı ifadelerle size geldiği için görüntü ve doğrudan görüşme ile kıyaslanamaz. Bu nedenle de kameralı görüşme aslında kritik öneme sahiptir. Tabi bu noktada şu uyarıda bulunmadan geçmemek gerekli. Özel paylaşımlarda bulunmak istediğinizde, mümkünse yeni tanıdıklarınızla erkek- kadın fark etmeksizin müstehcen fotoğraflarınızı paylaşmamanız önerilir. İnternet ortamının kaygan bir zemin olduğunu unutmamak gerekiyor. Suiistimal olasılığı her zaman vardır.

Nasıl Kadın ve Erkeklerden Uzak Durmalı?

Binlerce kişinin yer aldığı bir arkadaşlık sitesi içinde yer aldığınız düşünülürse, bunlar içinde bir kısmını fiziksel olarak beğendiğiniz düşünürse, bunlar içinden de yeniden bir eleme yapılması gerekir. Herkesin beklentileri, hayata bakış açısı, sevgililiğe dair ihtiyaçları, duygusallık derecesi farklıdır, ancak söz konusu sevgililik ya da daha da ilerisi evlilik gibi özel bir durumu internetten bulmak istiyorsanız, bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Yani klişeleri çok kullanan kişilerin genelde sitede öylesine olduğu ve duygusal durumlardan ziyade günü birlik ihtiyaçlar için orada olduğu düşünülebilir. Yani aslında özel olanı özel konuşmaya saklamak ölçü alınabilir aslında. Yani kendi özel zevklerini halka hizmet verircesine reklam edenler pek güven vermeyebilir.

 


Yorum YapArkadaşlık Sitesi Mobil Arkadaşlık arkadaşlık uygulamaları android