Hosgeldiniz Bugun 05. 21. 2018


Kameralı Sohbet

Kameralı Sohbet

Sohbet etmenin en özgür hali tabiki kameralı sohbet etmektir. Elleriniz serbest aklınızdan geçtiği gibi konuşabilme özgürlüğü sunan kameralı sohbet odalarımız ile size keyifli zamanlar sunuyoruz. İnternet teknolojisinin gelişmesi ve internet hızlarının artması ile birlikte kameralı sohbet imkanını çok daha kolay biçimde elde edebiliyorsunuz.

Kameralı Sohbet

Biz sesli gemi olarak sizlere yazışarak, sesli veya kameralı sohbet etme imkanı sunuyoruz. Görüntülü sohbet etmenin en büyük avantajı ise sizlerin karşınızda kiminle sohbet ediyor olduğunuzu görmenizdir. Bildiğiniz gibi sohbet odalarında kendini erkek gibi tanıtan bayanlar, bayan gibi tanıtan erkekler, insan gibi tanıtan ama insanlıktan nasibini almamış kişiler ile denk gelme durumu olabilir 🙂

Kameralı sohbet odaları ile sizde gönlünüzce sohbet edebilirsiniz. Her zaman en güzel şeyleri yaşamanız için verdiğimiz mücadeleye devam ediyoruz. Sizi sizin kadar iyi anlamaya çalışıyoruz. Ne beklediğinizi ve nelerden keyif alacağınızı çok iyi bilerek hareket ediyoruz. Bu yüzden sitemizin teknik alt yapısını her zaman daha iyi hale getirmek için uğraşıyoruz. Aynı anda binlerce kişinin bir arada sohbet edebileceği sitemizde hiç bir teknik soruna izin vermemeye çalışıyoruz.

Bu günden yıllar önce 1996 yılında ODTU Türkiye’yi internete bağlayarak bizlere hiç ummadığımız bir dünya sundu. Bir anda dünya ile iletişim kurabilen bir ülke haline geldik. İlk başlarda herşey çok zordu. Devamlı kopan internet bağlantıları ve çok düşük internet hızları ile sohbet etmeyi öğrendik. Bir kaç yıl sonra hayatımıza giren hızlı internet ise şu an kullandığımız internet hızlarının yanında sadece kaplumbağa olarak anılabilir. Ama o zamanlar için harika hızlardı. Belkide hız değildi güzel olan internetin stabil olarak kopmadan kesilmeden çalışıyor olması idi. Bu süreçlerden geçtikten sonra bugün artık kameralı sohbet edebilecek internet hızlarına ulaştık. Bizimle beraber sizde kameralı ve eğlenceli sohbetler etmek isterseniz biz sesli gemi ailesi olarak sizlerin yanındayız.

Kameralı sohbet odalarımızda çok güzel arkadaşlıklar kurup güzel paylaşımlar yapacağınıza eminiz. Bizde sizlerle beraber bu keyifli anları paylaşmak ve beraber eğlenmek istiyoruz. Kameralı sohbetin gücü ile birbirimizi daha çok tanıyacağımıza eminiz.


Yorum Yap


Arkadaşlık Sitesi

Kadın Hastalıkları

Arkadaşlık Sitesi

Kameralı Chat

Sesli Chat