» Erkek Arkadaş Arıyorum Tel» SesliGemi,Erkek Arayan Bayan İlanları,evlilik sitesi
Hosgeldiniz Bugun 08. 16. 2018


Erkek Arkadaş Arıyorum Tel

ada

Merhaba arkadaşlar İnternet dünyasında erkeklerle telefon üzerinde tanışmak isterim. Belki de hayatımı en güzel konuşması burada gerçekleşmek üzereyim. Karşımdaki kişide fazla bir beklentim yoktur. Öncelikle samimi olsun huzur versin bana yeterlidir. Daim huzurlu bir arkadaşlıkları tercih ederim. Sonuçta biz bayanlar sanal alemde adam gibi adam arıyoruz eğer senin bundan herhangi bir kuşkun varsa kesinlikle uzak durma gereklidir. Bizi bayanlar bir çiçek misali koklama gerek ki siz değerli erkeklere bir şeyleri verebilelim. Sanal alem dediğimiz bu güzel ortam da biz bayansız asla düşünülemez ki bunu herkes daha iyi bilir. Her şeyin bayan üzerinde kurulduğunun asla unutma ki sende bir şeyleri yapmak gerek. İşte aslı mesele bir bayanlar önce arkadaşlık kurmak karşılıklı sevginin ve saygının hüküm sürdüğün bir ortam bulmaktır. İşte biz bayanları hep aradığımız arkadaşlıklarda birisi de öncelikle güven duyma ve onun asla kaybetmemektir. Belki de sanal alem deriz ya hani aslı sanal da öte bir kalbin olduğunun asla unutmayalım ki her daim mutlu olalım. Erkeklerle telefon üzerinde konuşma meselesine şu şekilde bir acılım yapalım. Bizi bayanlar erkeklere telefon konusunda baya bir mesafeli şekilde yaklaşıyoruz. Nedeni şu olsa gerek eğer ki bir erkek arkadaşa telefonumuzu verdiğim halde olası bir ayrılı söz konusu işe o erkek arkadaşın bizi rahatsız etmesinde korkuyoruz. Aslı sorunu burada başlıyor. Her bayan kendine uygun gördüğün erkek arkadaşa telefonun verebilir ama bazen de sıkıntı yaşayabiliriz. O yüzde de bizler bu konuda biraz daha hassa davranıyoruz. Onun öncelikle hak etmesi gerekiyor ki biz bayanlar karşımızdaki erkekler telefonla konuşalım. Hepimizde mutlu olmak istiyoruz o yüzde de erkeklerle telefonumuzu veriyoruz kimi bili belki de mutlu oluruz diye ama hep açı olayları yaşıyoruz. Ama niye de bir ders çıkaramıyoruz. Sanal alemde erkek arkadaş arıyorum tel konusunda şu şekilde açıklama yapalım eğer ki bir bayan size telefonunu veriyorsa size değer veriyordu bu değeri asla boşa harcamayalım ki ikimizde mutlu huzurlu bir ortam yaşayalım. Söz konusu erkek arkadaş arıyorum tel de arkadaşlık işe burada karşılıklı güzel samimi bir yaklaşım olması gerekiyor ki iki taraf da mutlu olsun.

Sözlerime burada son verirken sunu söyleme isterim biz bayanlar her daim size muhtaç ve sevgisi aşksız asla yaşayamayız bunu siz erkekler asla aklınızda çıkarmayınız. Burada bu hizmeti sağlayan bu temiz samimi güvenilir arkadaşlık sitesi olan sesli gemi ailesine başarının en yükseğinin yaşama için sizleri bu güzel yuvaya davet ediyoruz. Sizde bu sitenin kıymetinin yaşayarak öğrenmeniz için bir an önce buraya bekliyoruz.

Saygı ve sevginin huzuru yeni ev adresi sesli gemi arkadaşlık sitesi de buluşuyoruz. sevgiyle kalın iyi sohbetler iyi eğlenceler dileriz.


Yorum Yap
hakan

slm istanbuldan hakan ben yaş 38 tanışmak isteyen bayanlar arayın hakan 0551 1106131

2 ay önce yazıldı.
hakan

slm bayanlar istanbuldan hakan ben tanışmak sohbet etmek isteyen bayanlar arayın hakan 0551 1106131

2 ay önce yazıldı.
hasan

Merhaba ben hasan37yasindsyimyanlizim olgun dul bayanlar cevabinizi bekliyorum istanbul ici

2 sene önce yazıldı.Arkadaşlık Sitesi Mobil Arkadaşlık arkadaşlık uygulamaları android