Hosgeldiniz Bugun 07. 20. 2018


Erkek Arkadaş Arıyorum

ERKEK ARKADAŞ ARIYORUM

Başlık oldukça net bir şekilde anlatıyor olsa da erkek arkadaş bulma konusu oldukça karışık bir durumdur. Günümüzde internet kullanımının artması ile sosyal medya ve arkadaşlık siteleri oldukça yükselişte diyebiliriz. Durum böyle olunca karşı tarafa güvenmek biraz vakit alıyor. Örneğin size sadık olacak mı, ya da sizi sevebilecek mi, en önemlisi ise sizin aradığınız doğru kişi olabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı ise sizin konuşmalarınızdan yaptığınız çıkarımlarda saklı. İnternetten tanışmanın güvenilirliğini sorgulatan bu soruların aslında cevabını öğrenene kadar buluşmayarak internet üzerinden tanışmaların güvenilirliğine yol açtığını da görüyoruz. Siz de erkek arkadaş arıyorum diyorsanız sitemize girip sitemiz kullanıcıları ile sohbet edebilir kendinize yakın bulduklarınızla özel sohbet odalarında daha yakından tanışabilirsiniz. Böylece bu biraz önce örneklendirdiğimiz soruların cevaplarını oluşturacak bilgileri toplayabilirsiniz.

Sitemizin Farkı Nedir?

Sitemizin farkı ise samimiyet ve seviyeli ilişkilere verdiğimiz önemdir. Her sohbet odasında bu sohbet odasını denetlemek için atadığımız adminler bulunur ve bu adminler sohbet sırasında seviyesiz konuşmalar yapanları canlı olarak tespit eder ve doğrudan çözüme ulaştırır. Böylece odalarda konuşma seviyesi oldukça nezihtir ve insanlar oldukça naziktirler. Özel sohbetleriniz sırasında rahatsız olduğunuzu hissetmeniz halinde ise özel sohbetten adminimize ulaşabilir ve konu hakkında bilgi verdikten sonra yardım talep edebilirsiniz ve bu kişinin sizinle konuşması engellenir hatta durum site için genel olarak rahatsız edici ise siteden uzaklaştırılabilir. Böylece tamamen güvenli bir şekilde sohbet edebilirsiniz ve gerçek hayatta arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Peki, İstediğim Özelliklerde Biri İle Nasıl Tanışabilirim?

İşte ikili ilişkilerin en can alıcı sorusu. Bu sorunun cevabı ise gerçek hayatta verilmesi oldukça zorken sitemiz için size en yakın olduğunu düşündüğünüz konseptteki sohbet odasına girmenizden geçer. Sohbet odaları eğlenceli isimler altında toplanır ve konu genellikle bu konu başlığı üzerinden devam eder. Yani beğendiğiniz bir konu başlığı seçtiğinizde aynı konu başlığını beğenen insanlarla konuşursunuz hatta dilerseniz şehir seçimi yapar ve bu şehrin odasına giren insanlarla tanışırsınız. Seçicilik şansınızın neredeyse sınırsız olduğu bu tarz sitelerde dilediğiniz gibi erkek arkadaş bulmanız oldukça kolay olacaktır.


Benzer Yazılar
2 Temmuz 2018 olgun bayan arkadaş

Olgun Bayan Arkadaş

DAHA FAZLA
Yorum Yap
bünyamin05443139173

Merhaba bünyamin ben istanbul yalnız yaşıyorum genç bayanlarla tanışmak istiyorum 05443139173 hoşçakalın

2 sene önce yazıldı.
bünyamin

Merhaba bünyamin ben istanbul yalnız yaşıyorum genç bayanlarla tanışmak istiyorum 05443139173 hoşçakalın

2 sene önce yazıldı.
bünyamin05443139173

Merhaba bünyamin ben istanbul yalnız yaşıyorum genç bayanlarla tanışmak istiyorum 05443139173 hoşçakalın

2 sene önce yazıldı.Arkadaşlık Sitesi Mobil Arkadaşlık arkadaşlık uygulamaları android