Hosgeldiniz Bugun 03. 21. 2018


Ciddi Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz

CİDDİ ARKADAŞLIK SİTELERİ ÜCRETSİZ

Son yıllarda sosyal medya kullanımının sürekli artması ve insanların yeni arkadaş arayışı içerisinde olmaya başlaması ile birçok insan arkadaşlığı ciddi olmaktan çıkartmış sadece sosyal medya üzerinden eğlence konumuna getirmiştir. Ancak öyle ciddi arkadaşlık siteleri vardır ki sizlerle neredeyse aynı düşüncelere sahip binlerce insan bulunmaktadır.

Dolandırıcılara Dikkat

Bu siteler aracılığıyla sizler kendiniz gibi birçok arkadaş bulacaksınız. Bu siteler aracılığıyla buluşma hatta evlenme yoluna bile gidebilirsiniz. Çoğu sayfalar ciddi arkadaşlık siteleri ücretsiz şekilde kurularak robot üye oluşturuyor ve aslında onlar varmış gibi sizlere gösteriyor ve onlarla sohbet etmek için sizlere V.I.P adıyla tabir edilen yani paralı üyelikler istiyor. Bu şekilde hem istediğiniz arkadaşlıkları bulamıyor hem de dolandırılıyorsunuz. Oldukça dikkat edilecek konuların başında gelen bu sitelerin bazıları ise sizin tamamen isteklerinize karşılık vermek için kuruyor ve tamamen ücretsiz oluyor. Siz gibi her kullanıcı üye olarak katılıyor ve asla robot üyeleri olmuyor. Böyle sitelerde yeni arkadaşlara ulaşmak çok daha rahat olabiliyor. Sizlerin beklentilerini karşılamak için ve ister karşı cinsten ister kendi cinsinizden birçok yeni arkadaş edinebilir onlarla buluşup yemek yiyebilir sosyal aktivitelerde bulunabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu siteler sizlerin isteklerine ve beklentilerine göre hazırlanmıştır. Sosyal medyalar kadar kullanıcısı olmamasının avantajı olarak herkes ciddi arkadaşlık için buradadır.

Ciddi Arkadaşlık Sitelerinde Dolandırıcılığa Geçit Yok

Bu tür sitelerin çoğu dolandırma amaçlıdır. Dolandırma amaçlı bir siteye girdiğinizi fark etmek için üyelik bölümünde sizden istenen bilgilere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Çoğu site zaten sosyal medya aracılığıyla otomatik olarak kayıt yapsa da bazı siteler tamamen dolandırabiliyorlar. Sizden T.C. kimlik numarası veya kimlik bilgileri gibi bilgiler isteyen sitelere kesinlikle kayıt olmayınız. Bu sitelerde sadece üye olurken dikkat edilecekler değil sohbet sırasında da çok dikkatli olmak gerekebilir. Çoğu robot kullanıcı kullanan siteler sizlerin kimlik bilgisi, vergi numaranız, sicil numaranız gibi bilgilerinizle kolay bir şekilde dolandırabilir. Ciddi arkadaşlık sitelerinde asla böyle durumlar olmayacağı gibi bu durumlarında garantisi sizlere verecektir. Sizleri dolandırmak değil iyi birer arkadaşlık kurmak için kurulmuştur.


Yorum Yap


Arkadaşlık Sitesi

Kadın Hastalıkları

Arkadaşlık Sitesi

Kameralı Chat

Sesli Chat