Hosgeldiniz Bugun 04. 25. 2018


Arkadaşlık Sitesi Kavramı

Arkadaşlık Sitesi Ne Demektir?

Arkadaşlık sitesi deyince akıllara gelen kötü olgulardan öncelikle kendinizi uzak tutmanızda fayda var. İnsanlar gerçek hayatta yapacak birşey bulamayabilirler bu herkeste olabilir bir durum. İnternetinde gelişmesiyle beraber web siteleride artmasıyla beraber arkadaşlık siteleri böyle sıkılma gibi durumlarda devreye girer ve yeni dostluklar muhabettler arkadaşlıklar kurmanızı sağlar. Bizde sizlere burada en iyi arkadaşlık sitesi kavramını oluşturmaya çalışıyoruz yaklaşık 6 yıldır sesligemi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Şuanda sitemizin google adsense reklamları haricinde hiç bir farklı geliri yoktur.

Arkadaşlık Sitesi Ne Demektir

Arkadaşlık Sitesi Paralımı?

Evet arkadaşlar en önemli sorulardan biriside bu arkadaşlık sitesi paralımı? Bunların ücretsizi yokmu gibi çok sorular geliyor ya da google aranmalarında bu aramalar çok yapılıyor. Öncelikle şunu söylemekte fayda var. Piyasada çok site olduğu gibi arkadaşlık sektörü üzerine kurulu web siteside oldukça fazla durumda. Herkes bir çıkar peşinde olmuş ve hep para kazanmanın yoluna düşmüş bu sitelerden. Arkadaşlık sitesi google de çok bulabilirsiniz evet ama çoğuda sizden bir ücret talep eder. Üyelik ücretlidir bayanlarla konuşmak ücretlidir gibi bi şekilde karşınıza ücret çıkar. Bizim sesligemi arkadaşlık sitemizde hiç bir misafirden ücret talep edilmez. Sitemizin çalışma prensimi kesinlikle bedava arkadaşlık üzerine kurulmuştur. Sizler karşınızdaki kişilere yorum yaparak seslenebiliyorsunuz. Yorumlarınıza cevap gelmişmi onu görmek içinse arada bir yorum yaptığınız sayfaya bakmanızda fayda var. Yapmış olduğunuz yorumlar kesinlikle admin ve moderatörler tarafından incelenerek onaylanmaktadır. +18 ve hakaret ya da +18 e ima edici kelimeler kullandığınız an ip adresinizden siteye girişiniz engellenecek ve yorumunuz onaylanmayacaktır.

Arkadaşlık Sitesi Paralımı

Arkadaşlık Sitesi Sevgili Bulma Gerçekmi?

Bu başlığa biraz gülebilirsiniz ama yinede bunu soranda çok oluyor. Buna da bir cevap yazmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlık sitemizde sevgili bulmanız evet mümkün fakat bu bir kesinlik söz konusu değildir.


Benzer Yazılar
15 Eylül 2017 Bedava Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Sitesi

DAHA FAZLA
Yorum Yap


Arkadaşlık Sitesi

Kadın Hastalıkları

Arkadaşlık Sitesi

Kameralı Chat

Sesli Chat